додому Сім'я та стосунки

Переваги оргазму для здоров’я жінок: підвищення імунітету, регулювання менструального циклу та багато іншого

211

Були підкреслені терапевтичні переваги оргазму для жінок. Добре відомо, що сексуальна активність зміцнює здоров’я не тільки жінок, але і чоловіків, і тривала її відсутність може завдати шкоди організму.

Медичні експерти пролили світло на вплив оргазму на жіноче здоров’я. Переживання сексуального задоволення зміцнює імунну систему жінки, тим самим сприяючи одужанню. Крім того, оргазми допомагають регулювати менструальний цикл, тим самим збільшуючи шанси на зачаття і полегшуючи менструальні симптоми, такі як нудота, спазми, головні болі і болі в інших органах. За словами медичних працівників, під час оргазму м’язи матки скорочуються, вивільняючи хімічні речовини в мозок, які полегшують біль.

Оргазми покращують кровообіг, що, в свою чергу, приносить користь серцево-судинній системі. Перш за все, вони посилюють приплив крові до органів малого таза, потенційно знижуючи ризик варикозного розширення вен. Поліпшення кровообігу внаслідок сексуальної активності також може допомогти запобігти утворенню тромбів. Крім того, дихання під час оргазму позитивно впливає на функцію легенів.

Регулярні оргазми можуть допомогти жінці залишатися молодою, здоровою і красивою, одночасно підвищуючи самооцінку і покращуючи психічне благополуччя.

Важливо відзначити, що відсутність сексу також істотно впливає на організм людини. Так само, як і чоловіки, жінки також страждають від відсутності оргазмів.

Додати коментар