додому Сім'я та стосунки

Як стати привабливою для чоловіків

2993

Фахівець у галузі спілкування і міжособистісних відносин Стів Накамото знає, чого хочуть жінки і може відповісти на багато інших питань, що хвилюють їх. Він розповідає, як стати привабливою для чоловіків.

Чесний чоловічий погляд: різноманітність надає гостроту життя і любові. Чим більше у вас граней, які приваблюють чоловіків, тим більше вони вами цікавляться. Обов’язково демонструйте чоловікам, з якими ви зустрічаєтеся, різні сторони своєї особистості. Так ви зможете уникнути серйозної проблеми – нудьги.

Раніше я любив морквяний пиріг в кремово-сирній глазурі. Однак це обожнювання пройшло, коли недалеко від мого будинку в популярному гастрономічному магазині «Торговець Джо» почали продавати морквяні пироги всього по 2 долари 49 центів за штуку. Протягом півроку я щодня купував по кілька пирогів. Природно, з часом вони мені приїлися.

Іноді ми виявляємо, що голод, який ми колись відчували – будь то фізичний або емоційний – вгамується, і для підтримки апетиту необхідно додати нові інгредієнти. Яким би сильним не було початкове бажання, через певнйи проміжок часу нам набридає те, чого ми так жадали.

krasyva_zinka_600

Коли інтерес чоловіка слабшає

Жінки часто ставлять мені запитання, чого ж насправді хочуть чоловіки? Нерідко їм здається, що чоловіки думають тільки про одне (тобто про секс). Однак мені не раз доводилося чути скарги на те, що з часом чоловіки втрачають інтерес до фізичної близькості.

Безсумнівно, в наші дні багато чоловіків спочатку дуже наполегливо домагаються жінок, а потім швидко остигають, отримавши те, чого жадали, – секс чи увагу. На перший погляд здається, що в такому розвитку подій цілком і повністю винні чоловіки. Але навіть найкращі з них, незважаючи на своє бажання любити, можуть пройти шлях від наполегливого переслідування до поступового віддалення.

Так в чому ж корінь проблеми? Чого насправді хочуть чоловіки? І як мудрим жінкам вдається тримати чоловіка задоволеним і при цьому бажаючого більшого?

Недостатньо просто бути сексапильною

Один мій хороший друг, ще не оговтавшись після болісного розлучення, завів роман з професійною стриптизеркою. Так, вона була по-справжньому сексапильною.

Протягом декількох місяців старина Тоні був у захваті від такої пристрасної жінки. Я часто зустрічав його в популярних нічних клубах, де він дивився виступи Сінді, а потім насолоджувався її увагою. Але через якийсь час я дізнався, що мій товариш знову перебуває в пошуках дівчини, але вже для серйозних стосунків.

Тоні зізнався мені, що його роман з танцівницею був «найкращим і найжахливішим одночасно». Очевидно, нездоровий спосіб життя Сінді з безсонними ночами, наркотиками, алкоголем і дивними знайомствами почав зводити мого бідного друга з розуму. У цих відносинах дивним чином змішалися пристрасть, ревнощі, хвилювання, страх і хаос.

Тоні подобалися «плюси», але йому все складніше ставало справлятися зі зростаючими «мінусами» цих відносин. Основною причиною розриву стало те, що він ніколи не зміг би привести Сінді в будинок своїх батьків і «познайомити з мамою». А це означає, що він не сприймав цю зв’язок всерйоз.

Упевнений, що для стриптизерки розставання з моїм другом пройшло аж ніяк не безболісно. Зрештою, вона була так сексуальна і приваблива, як тільки може бути жінка. Але ці відносини задовольняли тільки одну емоційну потребу мого друга – у збудженні- і не відповідали всім іншим.

Кажуть, надто добре – теж недобре. Якщо у партнері приваблює лише одна сторона, і до того ж він не здатний запропонувати нічого більше, з часом таке спілкування може знудити. Головний секрет щасливого кохання в тому, щоб відносини поєднували в собі стабільність і різноманітність одночасно.

Відкрийте в собі красуню

Пропоную вашій увазі кілька порад, як стати сексуальніше в очах чоловіків. Не забувайте, що сексуальність – це не просто зовнішня привабливість, а скоріше внутрішня впевненість і вміння подати себе з кращого боку. Перегляньте цей список і визначте, ніж ви можете доповнити свій образ. Пам’ятайте, що «сексуальні інгредієнти», які пробуджують початкове бажання в чоловіках, так само необхідні для відродження втрачаючого інтересу.

 • Розширюйте свій кругозір.
 • Доглядайте за шкірою за допомогою різних косметичних засобів.
 • Підберіть модну і привабливу для чоловіків зачіску.
 • Регулярно проводьте процедури щодо поліпшення стану шкіри.
 • Пишаєтеся своїми досягненнями і тим, ким ви стали.
 • Розвивайте здорове почуття гумору.
 • Будьте загадковою – тримайте в таємниці свої секрети.
 • Вчіться отримувати більше задоволення від його дотиків.
 • Підтримуйте особисту гігієну на високому рівні.
 • Вдосконалюйте мистецтво поцілунку.
 • Ходіть в кіно на романтичні фільми.
 • Вчіться говорити про інтимні речі.
 • Насолоджуйтесь пінною ванною, свічками, ароматичними маслами і квітами.
 • Купуйте сексуальну білизну, а час від часу спіть голою.
 • Усвідомлюйте різницю між сексуальністю і вульгарністю.
 • Сексуальне тіло – здорове тіло, тому займайтеся спортом, правильно харчуйтеся і добре висипайтеся.
 • Підвищуйте свої стандарти здоров’я.
 • Ретельно доглядайте за зубами, щоб було не соромно широко посміхатися.
 • Позбувайтеся комплексів в сексі.
 • Носіть одяг з м’яких, натуральних тканин.
 • Одягайтеся модно, підкреслюйте свою сексуальність.
 • Слухайте музику, яка піднімає вам настрій.
 • Частіше дивіться людям в очі.
 • Майте в гардеробі одяг, яка змушує чоловіків гадати, що ж під ним.
 • Купуйте одяг для сексуальних ігор.
 • Розвивайте вміння фліртувати за допомогою мови тіла.
 • Вчіться танцювати, щоб рухатися з більшою грацією.
 • Уникайте різких манер, поз, жестів.
 • У чоловіків багато емоційних потреб

Упевнений, багато чоловіків вимірюють свою любов до жінки пристрастю і бажанням. Спочатку вони шукають її уваги, симпатії, товариства і, можливо, близькості. Але небезпека полягає в тому, що, задовольнивши свою первісну пристрасть, чоловік може втратити інтерес до жінки. Саме на цьому етапі він починає сумніватися у своїй любові і шукати інших партнерок, здатних пробудити його бажання.

Ще складніше жінкам зрозуміти, що потреби чоловіків з часом змінюються. Шукаючи спочатку пристрасті, надалі чоловік може втомитися від цієї бурі емоцій. Чоловіки, які хотіли стабільності у відносинах і отримали її, починають скаржитися на нудьгу. До того ж деколи чоловіки, відчуваючи любов і бажання стати ще ближче, побоюються відповідальності, яку мають на увазі довготривалі стосунки.

Так що ж робити мудрої жінки з вічно мінливими бажаннями чоловіки і пристрастю, яка так швидко згасає?

Стати чарівною

Є три варіанти вирішення цієї проблеми. Перший – відправляти геть «дрімучих» чоловіків і не зв’язуватися з ними. Другий – спілкуватися тільки з чоловіками емоційно зрілими і розбірливими, яких не лякають зобов’язання. І нарешті, відкрити нові грані своєї особистості. Так мудра жінка зможе вигідно подати себе в будь-яких обставинах.

krasyva_zinka01_600

Наприклад, вона може запропонувати стабільність, не будучи при цьому нудною. Вона може збуджувати, не шокуючи навколишніх. Її ж можна поважати за досягнення, захоплюватися самовладанням, любити за доброту і сердечність. Зрештою все зводиться до розвитку найкращих особистих якостей.

Знання п’яти граней жіночої натури допоможе вам в особистісному вдосконаленні, а також у залученні чоловічої уваги і збереженні любові:

«Сексуальна штучка»

Сексуальність робить жінку бажаною для чоловіків. Має значення те, як жінка виглядає, рухається, діє. Що стосується зовнішнього вигляду, то багато в чому його визначають тенденції поп-культури. Крім того, мудра жінка повинна підтримувати себе в хорошій фізичній формі і вести здоровий спосіб життя. Сексуальна жінка впевнена, грайлива, чуттєва і загадкова. Її одяг елегантний і підкреслює тільки гідності. Її рухи і жести плавні, пози і вираз обличчя привабливі. Майте на увазі, що чоловіки в першу чергу звертають увагу на сексуальних жінок. Якщо ви хочете, щоб чоловік з перших хвилин втратив від вас голову, робіть упор на сексуальну сторону своєї особистості. Звичайно, однією сексуальності для любові недостатньо. Але сексуальні флюїди виділяють вас серед загальної маси жінок. Не упускайте можливість продемонструвати свою сексуальність потенційними шанувальникам.

«Красунечка»

Ця сторона жіночої натури привносить у відносини тепло, доброту, чутливість і спокій. Розуміння, підтримка і турбота – необхідні складові любові. У короткостроковій перспективі «красунечка» часом програє своїй конкурентці – «сексуальної штучці». «Красунечка» часто чує від чоловіків: «Я б ніколи не зміг зробити тобі боляче», – адже до неї ставляться скоріше як до сестри або близькому другу, ніж як до коханої. Але саме «красунечку» чоловіки обожнюють і люблять, тому не варто її недооцінювати. У той час як фізичний потяг у чоловіка природним чином слабшає, насолода цією гранню особистості жінки залишається. «Сексуальна штучка», в якій немає ні краплі від «красунечки», – перший претендент на нещасні відносини «любові-ненависті».

«Друг»

Що хорошого в парі, у якої є і спільні інтереси, і однакові цінності, і взаємне тяжіння, але вони ледь виносять один одного? Працюючи екскурсоводом, я часто зустрічав парочки, які, здавалося, тільки й роблять, що грають один у одного на нервах. Страшно подумати, який нещасної було їхнє життя всі ці роки. Створюється враження, що такі партнери й справді не можуть порозумітися, вони спілкуються між собою швидше вороже, ніж з теплотою і щирістю добрих друзів. Адже справжні друзі зазвичай спокійні, добрі, підтримують один одного, співпереживають, радіють разом. Ті, кого пов’язують складні відносини, постійно пред’являють своєму партнерові якісь вимоги, різкі в коментарях і несправедливі в судженнях. Сильна «дружня» сторона жіночої натури дозволяє їй бути хорошим товаришем і легко налагоджувати відносини з друзями та рідними свого чоловіка. Вона природним чином стає частиною його життя. Таку жінку він із задоволенням бере з собою куди завгодно, в будь-яку компанію. Дівчина, яка вміє бути другом, безумовно буде проводити з чоловіком більше часу і має більше шансів розвинути їх відносини до рівня справжнього партнерства двох люблячих людей.

«Бажана здобич»

Чоловіки часто оцінюють жінку, ґрунтуючись на ставленні до неї інших представників сильної статі. Яким би дивним це не здавалося, але така поведінка засноване на «суспільному схваленні» – психологічному явищі, названим так доктором Робертом Чалдини у своїй книзі «Психологія впливу». Сутність цього явища полягає в тому, що ми несвідомо відчуваємо і робимо те ж, що і всі навколо нас. У нашому випадку жінка, яка є предметом жадання інших, має більш високу «оціночну вартість». Якщо жінкою ніхто не цікавиться, це змусить чоловіка задуматися, чи все з нею гаразд як з можливим любовним партнером. Якщо ж її багато хто знаходить привабливою, чоловік розуміє, що йому не можна упускати цю «здобич». Він знає, що якщо не буде діяти швидко, то, можливо, втратить шанс роздобути її. Чоловік боїться, що вона дістанеться комусь іншому. Страх втратити «здобич» змушує чоловіків наполегливо переслідувати жінку, що користується популярністю.

«Особистість»

Жінку як особистість поважають за її досягнення, таланти, знання, досвід, силу характеру. Тонко відчуває чоловік благоговіння перед жінкою, що володіє сильними якостями – відповідальністю, зрілістю, надійністю, вірністю. Замилування такого роду – невід’ємна частина міцних відносин – соціальних, професійних або романтичних. Коли жінка входить у світ любовних взаємин, не уявляючи собою цікаву, розвинену особистість, швидше за все, чоловіки будуть схильні вважати її людиною безхарактерною і ігнорувати приховану в глибині її душі здатність любити.

Навчіться поєднувати в собі ці п’ять аспектів особистості, і ви станете чарівною жінкою, про яку буде мріяти кожен чоловік. Тільки така різнобічна жінка має вплив, широтою і глибиною душі і, якщо хочете, витривалістю, щоб бути здатною задовольняти вічно мінливі потреби чоловіка впродовж тривалого часу.

Оцініть свої достоїнства і недоліки прямо зараз

Знайдіть пару хвилин і оцініть («5» – відмінно, «4» – вище середнього, «3» – середньо, «2» – нижче середнього, «1» – дуже слабо), наскільки виражена кожна з п’яти граней вашої жіночої натури. Проаналізуйте отримані результати і визначте, в чому ваші достоїнства і недоліки як романтичного партнера.

Якщо, наприклад, ваша найсильніша сторона – «красунечка», при наступному знайомстві в самому початку спілкування проявите повною мірою доброту і сердечність. Зверніть увагу, який ефект справляє те, що ви, не боячись, відразу ж демонструєте свої сильні сторони.

Тепер згадайте, у кого з ваших знайомих чітко виражені ті сторони особистості, які у вас недостатньо розвинені. Постарайтеся більше спілкуватися з цими людьми, помічайте манеру їхньої поведінки. Так ви незабаром сформуєте відсутні грані характеру.

Головне – визначте й оцініть свої переваги і недоліки. Потім прийміть тверде рішення прагнути до досконалості через отримання нових знань і застосування їх на практиці. І з часом ви зможете поставити собі принаймні тверду «четвірку» за всіма п’ятьма пунктами. Ви підвищите свою самооцінку і навчитеся збуджувати в чоловіках довготривалий інтерес до вас.

Майте на увазі, що якийсь чоловік може вважати одну або кілька граней вашої особистості привабливіше інших. У міру розвитку ваших відносин стежте, щоб ці грані проявлялися особливо яскраво. Але не забувайте для обопільного задоволення і розвитку розкривати і всі інші.

Висновок

У любові не щастить, коли вам не вдається залучити гідного чоловіка або утримати його інтерес до вас. Але в коханні щастить, якщо ви настільки привабливі, що здатні притягувати самих різних чоловіків. Коли відносини розвинуться, багатогранність вашої особистості буде цінуватися ще вище.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут