додому Дім і затишок

Біла ваза – класика не старіє

2041

Після розробки інтер’єру та втілення в життя всіх ідей, варто подбати про наповнення його затишком. Ваше завдання – підкреслити його індивідуальність за допомогою стильних аксесуарів, які допоможуть заповнити простір і правильно розставити акценти …

Біла ваза

Одним з таких елементів декору може стати ваза, причому якою б вона не була – хоч підлоговою, хоч настільною, зовсім маленькою або достатньо великою, класичної форми або якоїсь незвичайної, вона однозначно стане центром уваги. Останнім часом дуже модно стало використовувати в інтер’єрі білу вазу.

Багато хто може заперечити, що білий колір занадто нудний або холодний, спробуємо розібратися чи так це?

Незалежно від того, який саме ви вибрали стиль інтер’єру для вашого приміщення, підібрати білу вазу під нього не складе труднощів. Саме через універсальність і різноманіття моделей, такі вази настільки популярні у сучасних дизайнерів.

Білі вази володіють аристократичністю, легкістю і витонченістю. І навіть досить великі білі вази не будуть виглядати громіздкими і незграбними.

Ідеальним варіантом є класичні вази, так як вони підходять до будь-якого типу інтер’єру. Ви можете вибрати модель, яка гармонійно впишеться в інтер’єр, ставши його частиною, або ж зупинитися на виробі, яке буде головним акцентом дизайну.

Сьогодні у продажу представлена ??величезна кількість чудових підлогових ваз, які набирають все більшої популярності. За допомогою великої білої підлогової вази можна перетворити вільний простір, зокрема кут, або виділити меблі, але в кожному разі такі рішення доцільні тільки при наявності великих вільних просторів.
У якому б стилі не була оформлена ваша квартира, класика, хай-тек або мінімалізм, білі вази в якості декору не будуть зайвими або повсякденними. Їх головне достоїнство при зовнішній непомітності – це виразність і універсальність.

Ви помиляєтеся, якщо вважаєте, що інтер’єр повинен бути витриманий в холодних стриманих тонах, щоб ваза світлого кольору в нього вписалася. Це не так! Більше того, в такому інтер’єрі вона, швидше за все, зіллється із загальним простором.

Білий колір настільки універсальний, що поєднується абсолютно з будь-якими іншими відтінками кольорів. Навіть наневиразніші відтінки кольорів стануть більш насиченими і яскравими, якщо вони стоять у білій вазі.
Білий колір надає будь-якому приміщенню атмосферу свіжості, чистоти і витонченості. Він дуже виразний і завжди привертає увагу. Біла ваза дозволяє створити різний настрій, залежно від того, наприклад, які квіти будуть у ній стояти.

Якщо ви «боїтеся» вибрати ваз кристально білого відтінку, то можна зупинитися на іншому відтінку, їх, виявляється, дуже багато. Це може бути ваза кремового кольору, кольору топленого молока або слонової кістки або з додавання перламутрових відтінків. Крім того, вона може бути не чисто білою, а з додавання не надто яскравого, але акуратного, непомітного і витонченого малюнка.

Окрім кольору варто звернути увагу також на фактуру поверхні виробу. Вона може бути найрізноманітнішою – шорсткою, гладкою, матовою і глянсовою, але особливий інтерес набули останнім часом вази з ефектом розтріскування, так званий кракелюр.

Білі вази – різноманітність матеріалів

Сьогодні при виготовленні ваз застосовують найрізноманітніші матеріали. Так, можна придбати вазу виконану з каменю або метал, кераміки або фарфору або більше звичного матеріалу – скла. Багато з них мають природний білий або близький до нього відтінок. Для покриття використовують також емаль, фарби або глазур. В даний час особливою популярністю користуються вази, виконані зі скла. При цьому вони можуть бути як прозорими, так і матовими, блискучими або тонованими, з малюнками або без, але головна їхня перевага – це безмежна кількість форм і розмірів.

Різноманітність форм, причому іноді найнесподіваніших, забезпечується за рахунок того, що скло легко приймає будь-яку форму.

Більш практичними і в теж час недорогими є вази, вироблені з металу, покритого емаллю або фарбою, а також з додатковими елементами декору. Загалом якщо ви вирішили перетворити свій інтер’єр, додати в нього трохи витонченості і свіжості, то ваза білого кольору – ідеальне рішення для поставленої задачі!

Додати коментар