додому Фітнес і спорт

Аеробіка для м’язів обличчя (відео)

1904

Навіть при ідеальній фігурі лице видає справжній вік жінки, одночасно вказує на її шкідливі звички і режим життя. Якщо зморшки і круги під очима можна замаскувати косметикою, то як заховати «розпливший» після 35 овал обличчя? Виявляється, обвислі і запалі щоки можна привести в норму без величезних витрат на масажі і процедури в салоні краси. Все, що від вас потрібно – велике терпіння.

Форму обличчя псують, в першу чергу, запалі щоки і друге підборіддя. Причиною цього процесу, крім зайвої ваги, буває цілком природне старіння і пов’язане з ним погіршення тонусу шкіри. Однак, як показує практика, цей процес може бути зворотнім! Вже через тиждень щоденних занять фейсбілдингом ви зможете помітити деякі результати.

fitnes_sport-30.06.2014-02

Основні вправи: аеробіка для м’язів обличчя

Тонізуємо овал обличчя. Найкраще виконувати вранці: навіть якщо ви не виспалися, сліди втоми зникнуть. Глибоко вдихніть, щільно зімкніть губи і роздмухайте щоки, рівномірно розподіливши повітря в ротовій порожнині. Здавіть щоки долонями, чинячи опір цьому тиску протягом 5-6 секунд, після цього розслабте обличчя і повторіть 5-10 разів. Як би кумедно вправа не виглядала, вона ефективно дозволяє тренувати мімічні м’язи.

«Язик за щокою» – вправа з книги «Як позбутися зморшок» американки Джульєтт Кандо. Необхідно встати перед дзеркалом, округлити губи (як буква О) і притиснути язик до внутрішньої поверхні щоки. Але завдання не в тому, щоб працював язик: рухатися повинна щока, притулившись якомога щільніше. За 20 рухів з кожного боку обличчя дозволять максимально опрацювати м’язи щоки.

Якщо під час виконання попередньої вправи ви відчуваєте натяг в області кореня язика – додається аеробіка для шкіри обличчя, спрямована на боротьбу з обвислим підборіддям.

Виконуючи вправи щодня, вже через місяць ви себе не впізнаєте. Лицьові м’язи будуть сильними, як в юності, а роки зникнуть з лиця без колагену, лазерної або пластичної хірургії. Природно, це відбудеться за умови, що не будете піддаватися ліні і будете вправлятися в лицьовій аеробіки регулярно.

[youtube]z2754nH0vnk[/youtube]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут