додому Сім'я і відносини

5 головних правил програмування людини на любов

Нейролінгвістичне програмування » або НЛП – активно розвиваючий напрямок прикладної психології, яка пропонує прості і доступні техніки впливу на підсвідомі процеси. НЛП успішно застосовується в сфері любові і взаємин. Прийоми НЛП допомагають знайти любов, вибудувати гармонійні відносини або відродити згасаючі почуття.

Любов – це гра, а кожна гра має свої правила. Знаєш їх – бути тобі переможцем, ні – готуйся до програшу і до всіх наслідків, які випливають з цього. Бути лузером в любові дуже боляче, тому краще відразу засвоїти головні правила і вивчити прості техніки, які допоможуть уникнути помилок і стати щасливим у коханні.

Вмійте підлаштовуватися. Запорукою симпатії між людьми є схожість. Її потрібно виявити для привернення до себе співрозмовника під час спілкування. Вам доведеться стати дзеркалом, що відображає поведінку вашого партнера, аж до ритмів дихання. Ваші жести, поза, міміка, темп мовлення повинні максимально збігатися. Головна умова віддзеркалювання – гранична природність, інакше людина подумає, що ви мавпуєте.

Будьте провідним у спілкуванні. Потрібно підлаштовуватися і в емоціях, поступово відводячи співрозмовника в ті відчуття, які позитивно вплинуть на його настрій. Якщо партнер затиснутий і емоційно закритий, посміхайтеся, говоріть м’яко і без напору. Рано або пізно йому теж захочеться вас віддзеркалюватимуть і випромінювати той настрій, який ви задаєте. Не менш ефективне і «підстроювання» під цінності. Якщо вам подобається людина, то, швидше за все, і система переконань у вас спільна. Покажіть це. Станьте позитивною асоціацією.

В НЛП одним з найбільш ефективних способів прив’язати до себе людину є «якоріння». Суть його в тому, щоб знайти чи спіймати момент щастя людини і зв’язати його з собою. Музика, смаки, запахи, дотики, які співрозмовник відчуває разом з вами, повинні викликати в нього позитивні емоції. В майбутньому ці відчуття він буде асоціювати з вами і прагнути пережити їх знову.

Заохочуйте. Фахівці НЛП одним з дієвих методів формування необхідної поведінки називають «позитивне підкріплення». Це певний сигнал людині про те, що вона діє правильно і її поведінка приємна і відповідає очікуванням. В якості заохочення може використовуватися посмішка, поцілунок, комплімент, увага, ласка та ін. Заохочуючи партнера позитивним підкріпленням, ви формуєте потрібні вам реакції і навички.

Скористайтеся методом перенесення. Це прекрасний подарунок людської пам’яті. У ній зберігаються набори спогадів про людей, які чинили на нас вплив і залишили по собі слід. Сприйняття нових людей узгоджується з цими спогадами. Наприклад, ім’я доброї і значимої для нас людини буде автоматично наділяти позитивними якостями всіх інших людей на нашому шляху з таким же ім’ям. Скористайтеся феноменом міграції та спровокуйте свого партнера на ті позитивні спогади, які він несвідомо перенесе на вас.

Три прості техніки НЛП для любові

Автор оригінальних НЛП-методик Вікторія Ісаєва (Єва Бергер) у своїй книзі «НЛП для щасливого кохання: 11 технік, які допоможуть закохати, спокусити, оженити кого завгодно» пропонує кілька ефективних технік, які допоможуть почати нові стосунки або поліпшити ті, що вже склалися.

  • Техніка «Ідеальне перше побачення»

Перед першою хвилюючою зустріччю спробуйте перевтілитися в сценариста, режисера і актора власного фільму під назвою «Моє ідеальне побачення». Вам належить віртуальна подорож у майбутнє побачення, автором якого є ви. Як ви вирішите, так воно й мине. Для цього згадайте своє найвдаліше побачення або просто ситуацію, в якій ви були щасливі. Переживіть заново ці емоції, відтворюючи в пам’яті звуки, запахи, образи і відчуття. Зробіть їх максимально яскравими, постарайтеся все відчути буквально фізично. Зберіть ці емоції й подумки перенесіться з ними в майбутнє побачення. Уявіть, як почуття радості і задоволення посилюється, коли ви зустрічаєтеся зі своїм партнером, бачите його, чуєте і відчуваєте його щирий інтерес до вас. Уявляйте в деталях місце зустрічі, як і де ви сидите, які чуєте звуки на тлі, відчуваєте запахи, бачите навколишню обстановку і інтер’єр. Про що ви розмовляєте? Що їсте або п’єте? Розвиваючи сценарій, вирощуйте в тілі задоволення. Нехай радість пройде по ньому теплою хвилею, душа заспіває, а в животі запурхають метелики. Беріть «їх», і впевнено вирушайте на ваше щасливе побачення.

  • Техніка «Принцип трьох ТАК»

Автором техніки називають Сократа. Вона ефективно використовується для психологічних маніпуляцій з метою отримати згоду людини. Принцип техніки заснований на отриманні позитивних відповідей на три питання про очевидні речі (наприклад: небо синє, трава зелена, вода мокра). З великою часткою ймовірності людина скаже «так» і на четверте, але вже принципове питання (наприклад: ти мене любиш?). Вікторія Ісаєва пропонує застосовувати цю древню і успішну методику для того, щоб отримати від чоловіка згоду в питаннях, що стосуються розвитку відносин: побачення, спільне проживання, весілля, поїздки, покупки і т. д. Питання, на яке ви бажаєте почути «так», слід не скільки ставити, скільки стверджувати спокійним тоном і впевненим голосом.

  • Техніка «Знезброєння»

Знезброєння – попереджуюча дія або слова, якими ви хитро ліквідовуєте шлях до відступу (відмови, категоричного вирішення). У НЛП-кохання ця техніка може допомогти, наприклад, уникнути сварки або навіть розлучення. Якщо партнер втомився терпіти ваші витівки, ви сильно провинилися і щиро каєтеся, але відчуваєте, що вам готують гнівну промову або слова прощання, скажіть: «Я знаю, як сильна моя вина. Немає мені прощення, і важко з цим не погодитися. Я зрозумію, якщо ти мене розсердишся (зненавидиш, кинеш), але дозволь мені виправити свої помилки і довести, що я кращий, ніж мій вчинок!» Дія на випередження «вироку» обеззброює і у більшості випадків дає шанс отримати індульгенцію.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут