додому Сім'я і відносини

Як маніпулювати чоловіком: 7 золотих правил

1945

Слово «маніпуляція» у більшості людей викликає неприємні асоціації. В голові відразу малюються інші слова: «обдурити», «нав’язати», «змусити проти волі». Однак гармонійні відносини неможливі без маніпулювання, і якщо воно відбувається майстерно, філігранно відточеними словами і діями, то це називається тонкий психологічний підхід. Великими фахівцями маніпулювання по праву вважаються жінки. Природа наділила нас особливим вмінням балансувати на межі маніпулювання і мудрості. Та хоч мистецтво маніпулювати чоловіками – це дар, їм потрібно навчитися володіти усвідомлено.

Мистецтво жіночих маніпуляцій

Якщо у справжньої жінки відняти здатність маніпулювати, не залишиться жінки. Та засмучуватися у першу чергу будуть чоловіки. Вони готові і раді обманюватися, якщо це тішить їхнє самолюбство, і вони відчувають себе у виграші. Досягти такої майстерності можливо шляхом практики і досвіду. Грамотний вплив на свідомість чоловіка дозволить отримати бажане не через натиск і вимоги, а через його щире бажання здійснити вчинок з власної доброї волі.

Талант маніпулювати дівчатка демонструють з перших років життя. Вже в ніжному віці вони чітко розуміють, як на оточуючих діють їх кокетливі посмішки, причепурювання або нові платтячка. Так-так, демонстрація жіночності, спокусливий одяг, хода – це найбільш проста форма жіночої маніпуляції, ази якої дівчатка пізнають ще в ранньому дитинстві.

З віком способи маніпуляцій ускладнюються і доводяться до досконалості, або не доводяться, і тоді бездарні спроби керувати чоловіком виглядають смішно і навіть жалісливо. А реакція чоловіків відбувається з точністю до навпаки. Щоб опинитися в числі тих жінок, які лише вчасно і до місця піднятою бровою здатні спритно управляти армією чоловіків, потрібно розуміти тонкощі чоловічої психології та навчитися впливати на їх рішення так, щоб їм навіть в голову не прийшло, що це був вибір без вибору.

Мудра жіноча маніпуляція відрізняється від «виносу мозку» тим, що чоловік залишається в повній впевненості в тому, що всі рішення приймає він, і тільки він! І йому зовсім не обов’язково знати, що свої дії він здійснює за чітко наміченим жінкою планом.

«Золоті» способи маніпуляції чоловіком

Талановите маніпулювання чоловіком – це ціла наука зі своїми законами та правилами. І цю систему знань потрібно осягнути не тільки розумом, а й душею, оскільки тут важливий не просто логічний прорахунок, а й інтуїція. Вивчати теорію слід почати з набору основних способів маніпуляції, а далі з’являться свої, вивірені наполегливою практикою, способи. Саме практика здатна вивести жінку на рівень майстра. І ще, першим і головним правилом будь-яких маніпуляцій чоловіком є повага. Якщо ви хочете доброї волі від чоловіка, стежте за тим, щоб ваші маніпуляції не принижували його. Нечесні, брудні маніпуляції, можливо, і виробляють миттєвий ефект, але за них пізніше доведеться розплачуватися надто дорогою ціною.

Спосіб № 1. Похвала. Хваліть свого чоловіка! Завжди і скрізь! В цьому випадку його краще перехвалити, ніж недохвалити. Але є одна обов’язкова умова: ніколи не кривіть душею! Комплімент і констатація його переваг повинні бути щирими. Придивіться уважніше і почніть хвалити його за те, що раніше вам здавалося само собою зрозумілим. Якщо ви відшукаєте в ньому і розхвалити ті якості, якими він гордиться, він зверне для вас будь-які гори.

Спосіб № 2. Потреба. Потребує допомоги чоловіка, але не з образою на його байдужість до ваших прохань, а хитрістю і розумом. Не кажіть: «Скільки разів тебе просити закачати мені програму в телефон?!» Підійдіть до проблеми з іншого боку: «Покажи, як встановити на телефон додаток. Мені без тебе ніяк не розібратися». Дозволяйте чоловікові допомагати вам навіть там, де не потрібна, і він почне робити вчинки.

Спосіб № 3. Краса. Вона, справді, страшна сила і один з найпотужніших видів зброї в маніпуляції чоловіком. Волосся, пишні форми, парфумерія, косметика, спокусливий одяг, доглянутість і все те, що підпадає під поняття жіночої краси вашого чоловіка – безпрограшні інструменти маніпуляцій. Користуйтеся ними відчайдушно. Природа подбала про те, щоб чоловіки перед красою ставали безвідмовними.

Спосіб № 4. Ніжність. Маніпулюйте з ніжністю. Чоловіки як коти, навіть найбрутальніші з них втрачають пильність, коли поруч ніжна, ласкава кішечка. Перш ніж просити у чоловіка задоволення своїх бажань, доторкніться до нього поглядом, поцілунком або руками. А в розмові користуйтеся прийомом «психологічне погладжування»: перед тим, як озвучити прохання, похваліть його або скажіть доречний комплімент.

Спосіб № 5. Секс. Найдавнішою, але найефективнішою маніпуляцією залишається сексуальна маніпуляція. «Основний інстинкт» можна і потрібно використовувати для управління чоловіком. Гейші, куртизанки і навіть звичайні «нічні метелики» за допомогою сексу завжди були здатні маніпулювати впливовими чоловіками, а через них і їх залежність від майстерних ласк, управляли цілими народами. Навчитися цієї воістину золотої техніки можна на спеціальних майстер-класах, які організовані для жінок, охочих осягнути таємниці маніпуляції чоловіками за допомогою сексу.

Спосіб № 6. Сльози. Не найприємніший, але часто дуже дієвий спосіб маніпулювати чоловічою свідомістю. Чоловіки бояться жіночих сліз. Цією «мокрою справою» їх можна розчулити, викликати співчуття і бажання допомогти. Байдужим сльози чоловіка точно не залишать. Головне, не перегинайте палицю, щоб плач не перетворився в істерику. І не використовуйте цей «заборонений метод» занадто часто, чоловік легко розкусить вашу маніпуляцію і перестане реагувати на сльози належним чином.

Спосіб № 7. Їжа. Голодний чоловік – злий чоловік. Ніколи не намагайтеся маніпулювати голодним чоловіком, особливо якщо ваше прохання не в його інтересах. Нагодуйте чоловіка смачно і ситно, як він любить, а вже потім пропонуйте пожертвувати його улюбленим хокеєм заради вашого концерту. Звичайно, цього одного способу може і не вистачити для щеплення чоловікові любові до культурних заходів, але у вас є цілий арсенал інших аргументів-способів, вміле поєднання яких змусить чоловіка вас вмовляти взяти його з собою на концерт.

попередня стаття5 головних правил програмування людини на любов
наступна статтяЩо приготувати на Новий 2018 рік Собаки: рецепти нових смачних страв для святкового столу

Додати коментар