додому Краса і здоров'я

Lancet: люди з психічними розладами втрачають більше 10 років трудового життя

41

Данські дослідники з’ясували, що люди з психічними розладами в середньому втрачають 10,5 років трудового життя. Результати дослідження опубліковані в журналі Lancet Psychiatry journal.

У дослідженні взяли участь 5 163 321 чоловік у Данії, у 488 775 з яких діагностовано психічний розлад. Дослідники виявили, що всі діагностовані психічні розлади пов’язані зі значною втратою працездатності.

Дослідження охопило загалом 5 163 321 особу в Данії, у 488 775 з яких діагностовано психічний розлад.

Інформація про психічні розлади була отримана з датського психіатричного центрального дослідницького реєстру, а інформація про характеристики ринку праці була отримана з адміністративних реєстрів, що дало дослідникам точний огляд впливу діагнозів психічних розладів.

Виявилося, що через психічні розлади люди втрачають в середньому по 10,5 років робочої діяльності. Найскладніше доводиться людям з шизофренією, які втрачають до 24 років трудового життя.

Результати дослідження показують важливість соціальних і державних програм з працевлаштування людей з нестабільним психічним станом.

Матеріали новинного характеру не можна прирівнювати до призначення лікаря. Перед прийняттям рішення порадьтеся з фахівцем.

попередня статтяПрепарат для лікування хвороби Паркінсона показав ефективність у терапії діабету першого типу
наступна статтяЛікар пояснив, через що може статися апендицит

Додати коментар