додому Поради

4 фрази, які заважають вам бути щасливими: вони можуть зруйнувати життя!

672

«Я не в тому віці, щоб…». Кожен раз, коли ви вимовляєте цю фразу, ви робите своє життя біднішим: на емоції, можливості, приємні події і успіхи. Боячись осуду, косого погляду або невдачі, ви відмовляєтеся від власних бажань. Насправді, доля сприяє сміливим: вони отримують визнання і захоплення оточуючих.

«Я некрасива/товста/ дурна». Самокритичність – похвальна гідність, але не тоді, коли воно стає самознищенням. Негативна мотивація працює лише в бадьорих американських бойовиках – в реальності ж ви просто знаходите причини для власної бездіяльності. «Навіщо йти в спортзал – я ж товстуха!», «моєму обличчю не допоможе ніякий макіяж», «зачіска не прикрасить моє рідке волосся» — складіть власний список думок-«прилипал» і женіть їх геть.

«У мене не виходить». Вам постійно здається, що ви погано працюєте, виховуєте дітей, спілкуєтеся з коханими і друзями – і це невдоволення супроводжує вас усе життя. Так, ви знаєте, ідеальних людей не буває – але це вас не заспокоює. Ваша невпевненість, помножена на перфекціонізм, не знає міри. Зупиніться. Видихніть. І постарайтеся зрозуміти: ви ганяєтеся за ідеальною примарою, якої не існує. Дозвольте собі робити помилки – саме так набуваються знання, досвід і мудрість.

«Я ніколи не зможу…». Ця фраза – безумовний лідер негативного мислення, який здатний ефективно отруїти наше існування. В короткому реченні криється потужний заряд заперечення, який вбиває будь-яку спробу змінити власне життя на краще. Пам’ятайте: будь-яка мета досяжна, питання лише у витрачених зусиллях, часу і завзятості.

попередня статтяОстерігайтесь меланоми!
наступна статтяЩо треба робити, щоб чоловік боявся втратити жінку

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут