додому Сім'я і відносини

Що треба робити, щоб чоловік боявся втратити жінку

Гармонія у відносинах – це коли дотриманий баланс любові до чоловіка і до себе, є місце обопільної довіри, безумовній вірності і в той же час побоюванням втратити любов. Страх втрати у відносинах – одне з найбільш неприємних почуттів, але він, як би гостро не звучало, двигун прогресу любові, розвитку міцних почуттів і бережливого ставлення один до одного. Розуміння цього воскресило не одну сім’ю, любов до якої знецінилася побутом, звичками і помилкою, що «вже нікуди не дінеться». Часто цим грішать чоловіки, які досягли свого у відносинах – інтиму, спільного проживання або штампа в паспорті. Але не варто знімати з себе відповідальність, реагуючи по накатаному жіночому сценарію – «всі мужики сво…», роки, проведені разом, неминуче руйнують високі почуття і т. д.? Ні! Не смійте! Тримайте завжди чоловіка в тонусі, періодично змушуючи його відчути страх вас втратити!

  • Таємниця, покрита інтригою. Ніколи, ніколи не ставайте для чоловіка відкритою книгою з передбачуваним сюжетом! Це перше, що вбиває романтику у відносинах і новизну. Він полюбив, коли, відкриваючи у вас кожну нову сторінку, знаходив там загадку і недомовленість. Йому хотілося підкорювати, домагатися, досліджувати і дивуватися. Інтригуйте і руйнуйте рутину у відносинах, вступаючи всупереч покладеним на вас очікуванням. Свої «милі дивацтва» узгодьте з вашими особливостями, до яких чоловік звик, як до незаперечної істини. Це може бути ситуація, починаючи від раптової і безпричинної зміни іміджу в одязі та зачісці, до кардинального вирішення пожити певний час окремо. Ступінь таємниці і загадковості визначати вам. Але, головне, не передержите інтригу, щоб у чоловіка з’явився страх вас втратити, а не бажання скоріше втекти від цієї дивної жінки.

  • Краса врятує любов. Багато жінок, зміцнивши стосунки з чоловіком, перестають також пильно стежити за своєю зовнішністю, як робили це в цукерково-букетний період. Зупиніться! Ніколи і ні за що! Нехай за будь-яких життєвих обставинах для вас буде абсолютною нормою залишатися доглянутою і красивою. Завжди тримайте форму! Але намагайтеся займатися спортом або проводити косметичні процедури не в полі зору вашого чоловіка. Надсилайте його до друзів, до мами, на рибалку, а самі наводьте красу. Нехай для нього назавжди залишиться загадкою процес перетворення просто жінки в королеву, красою якої він буде пишатися і хвалитися перед друзями. Щоб там не говорили, перш за все, чоловіки люблять очима, а вже потім усіма іншими органами почуттів. Звичайно, бути красивою тілом – ще не гарантія того, що чоловік залишиться з вами назавжди. Красу душевну чоловіки люблять і цінують не менше. Будьте гармонійні у своїй красі, щоб улюблений боявся втратити таку досконалість.

  • Один – поняття чоловічого роду. Не прагніть стати чоловікові другом! Підтримкою, опорою, надією – так, але другом ніколи! Дружба з чоловіком вбиває в жінці жінку. В одного можна позичити гроші, попити за його рахунок пива, вилити душу, не соромлячись свого нецензурного красномовства, можна не голитися, не бути галантним, сильним і стриманим. Чи потрібен вам такий чоловік? Ні! А йому потрібна жінка-друг? Швидше за все, теж ні. Він знайде з ким дружити, і де реалізувати цю важливу функцію. Будете йому другом, він піде шукати жінку. Але ви ж не цього домагаєтеся. Ось і переорієнтуйте намір. Ваше завдання змусити його відчувати страх втрати і бажання стати для вас таким чоловіком, біля якого ви відчуєте себе коханою, крихкою, ніжною, пристрасною і бажаною жінкою. Значить, завжди і за будь-яких обставин залишайтеся жінкою і беріть своє законне право не бути чоловікові товаришом.

  • Герой вашого роману. Нехай ваш чоловік завжди поруч з вами відчуває себе героєм, суперменом і Чоловіком з великої літери. Чоловіки так влаштовані, що їм без подвигів не можна. У них в крові закладено вести битви – за кращий шматок «мамонта», за кращу територію, за кращу жінку. Дозвольте йому бути воїном-переможцем. І нехай навіть це буде «битва» з дірявим краном, з важкою сумкою або з новими зубками і нічною температурою вашого малюка, не сприймайте це як належне або його службу. Не втомлюйтеся дякувати, хвалити, робити компліменти його умінням, талантам і здібностям, навіть якщо вони не надто визначні. Це дуже стимулює до подвигів і бажанням їх робити знову і знову. Якщо чоловік буде бачити визнання його сили, хоробрості, мужності, винахідливості, він стане боятися втратити жінку, в очах якої він герой і переможець.
  • Комфортна залежність. Будь-які відносини ґрунтуються на любові або прихильності. Прихильність породжує залежність, і не тільки матеріальну, яку найчастіше потребують жінки. Чоловіки також дуже залежні від жінок і створюваного ними домашнього затишку, смачної їжі, турботи, ласки та інших «якорів», які дуже міцно підсаджують і прив’язують. Спробуйте під «слушним» приводом декілька раз залишити свого чоловіка без звичного сніданку, або «забудьте» погладити сорочку (знову-таки, прикриваючись важливою причиною). Чоловік, що називається, повинен відчути різницю, втрачаючи звичне піклування або задоволення. Або, навпаки, балуйте його, періодично потураючи примхливим бажанням. Але не робіть це занадто часто, інакше подібні радості стануть буденністю. Створюйте правильну індивідуальну залежність, від якої він не зможе відмовитися.

  • Затребуваність – жіноча сила. Не зациклюйтеся на чоловікові, не робіть його сенсом свого життя. Так, спочатку така поведінка тішить чоловіче самолюбство, розчулює, підвищує самооцінку, але потім стає нудною, прісною звичкою, що так буде завжди. Адже чоловікові нічого не треба робити, не треба переживати і боятися втратити. Це ж він ваш сенс, значить, ви його повинні боятися втратити. І ви боїтеся, помилково вважаючи, що треба стати йому ще більш зручною. Забудьте! У вашому житті тільки один сенс – ви самі! Займіться собою, будьте затребуваною, розвивайтеся і удосконалюйтеся! Але не для чоловіка, а для себе! Тоді чоловік не зможе відмовити собі в слабкості мати поруч самодостатню, знаючу свою цінність жінку. Оточіть себе поміркованою чоловічою увагою, змушуйте вашого чоловіка хоч зрідка ревнувати, хвилюватися, що ви його можете розлюбити. І тоді страх вас втратити гарантовано!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут