додому Краса і здоров'я

Який робити макіяж, щоб виглядати молодшою?

Жінка, яка переступила 30 річний рубіж, повинна замислюватися, чи правильні косметичні засоби вона використовує і чи допомагають вони приховати її недоліки і підкреслити переваги. Ось найпоширеніші помилки в макіяжі, через які наше обличчя виглядає старше, ніж могло б.який макіяж робить вас молодшою

  • Для вікового макіяжу краще використовувати легкий флюїд. Щільний тональний крем, без сумніву, чудово вирівнює і матує шкіру. Але, крім цього, густий засіб накопичується в дрібних зморшках, від чого вони стають ще помітніші.
  • Щоб не створити ефект маски, завершальний шар пудри поверх тонального засобу досить наносити тільки на Т-зону. Краще, якщо це буде прозора розсипчаста пудра.
  • Пудра на все обличчя — неприпустимо!
  • Зрозуміло, що ви вже не юна рожевощока дівчина, тому від рум’ян на яблучках щік, особливо рожевих і червоних, краще відмовитися. Щоб зробити обличчя молодшим, як скульптора наносите на вилиці трохи рум’ян персиково-коричневих відтінків.
  • Якщо у вас є припухлості, зморшки або мішки під очима, стилісти радять не покривати за допомогою туші нижні вії, а також не підводити нижню повіку, щоб не привертати уваги до недоліків. З тією ж метою не рекомендується використовувати щільний консилер і наносити його на все віко.
  • Ніщо не старить обличчя так, як яскрава або темна помада. Намагайтеся використовувати блиск для губ або матову помаду пастельних, нюдових відтінків. Виняток — червона помада для святкового макіяжу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут