додому Краса і здоров'я

Лікар пояснив, через що може статися апендицит

47

Лікар УЗД Дмитро Семенчук розповів, що потрапляння насіння або кісточок в кишечник не може привести до розвитку апендициту: “По-перше, багато хто плутає поняття апендицит і апендикс. Перше – саме запалення, друге — той самий відросток сліпої кишки. По-друге, запалення починається не через насіння і кісточок, якими нібито наповнюється апендикс», — пояснив лікар.

Дмитро Семенчук розповів, що спровокувати розвиток апендициту може закупорювання просвіту апендикса глистами або каловими масами, через який відбувається гниття і бродіння. Нагноєння відростка може привести до його розриву, перитоніту, смерті або ж благополучно завершитися операцією.

Розвиток апендициту зазвичай пов’язано з порушенням роботи кишечника або кровопостачання. “Апендицит може і взагалі не початися ніколи, це не дитяча болячка, той самий шрам у всіх Шукати не треба. Тим більше шукати можливість видалити апендикс, як то кажуть, заради профілактики”, – дав пораду лікар.

Матеріали новинного характеру не можна прирівнювати до призначення лікаря. Перед прийняттям рішення порадьтеся з фахівцем.

попередня статтяLancet: люди з психічними розладами втрачають більше 10 років трудового життя
наступна статтяНутриціолог розповіла про користь зеленої гречки

Додати коментар