додому Дієти і харчування

Як правильно скинути вагу без дієт?

Безліч людей в усьому світі мріють скинути кілька кілограмів. Але сидіти на дієтах — це досить виснажливе заняття, яке призводить або до анорексії, або до нульового результату. А якщо ефект позитивний, то ж доведеться і далі забороняти собі вживати все жирне, солодке і борошняне. Чи можна обійтися без цього і втратити ненависні кілограми без обмеження себе в їжі? Щоб відповісти на це питання, потрібно розглянути все по порядку.

diety_harchuvania10.07.2014

У першу чергу, зайва вага не набирається просто так. Для багатьох причиною цього є захворювання, пов’язані з щитовидною залозою, кишечником, серцем і багатьма іншими органами. Тому, як правильно скинути вагу, можна дізнатися у лікаря, який проведе діагностику всього організму на наявність захворювань. Якщо є відхилення в організмі, то вони усуваються медикаментозним методом, після чого вага приходить в норму. Звичайно, в цьому випадку доведеться дотриматися певних дієт, але вони будуть не настільки категоричними.

Скинути вагу без дієт допоможе правильний обмін речовин. У безлічі людей він порушений, що призводить до набору кілограмів або, навпаки, — до різкого схуднення. Нормалізувати обмін речовин можна шляхом правильного, раціонального харчування. У щоденне меню повинні входити овочі, фрукти, нежирне м’ясо, соки і компоти, киселі. Якщо всі ці важливі для організму продукти будуть входити в раціон, то дуже скоро можна відчути, що робота організму поліпшується.

Про те, як скинути вагу без дієт, вживаючи «все підряд», може розповісти будь-який лікар. Найголовніше — дотримуватися одного правила — регулярності. Щоб схуднути, доведеться завести власний графік, за яким потрібно чітко відправлятися за стіл — кожен день, приблизно в один і той же час. Поступово організм почне звикати до цього графіку і подавати сигнали голоду в певний час. Також варто відмовитися від вживання їжі після 18 годин — можна лише зробити невеликий перекус у вигляді яблука або молочного коктейлю (йогурту, компоту).

І останнє — це спорт. Не потрібно виснажувати себе кілька годинним бігом або фітнесом. Досить робити кілька вправ вдома, щоб калорії, які надійшли в організм пішли в м’язову масу, а не відклалися на талії. Це може бути як звичайнісінька зарядка, так і танцювальні рухи під музику. Найголовніше для схуднення — не лежати і не сидіти на місці, а постійно перебувати в русі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут