додому Гороскоп

Сприятливі дні 2015

Головний благодійник Зодіаку — Юпітер. Коли він торкається якоїсь планети, він наряджає її у святковий одяг, і все, що символізує ця планета, стає більшим і кращим.

У цій сфері життя з’являються нові перспективи. Люди відчувають оптимізм і впевненість у собі при думці про справи цієї планети.

Сприятливі дні 2015

Для того щоб відчути зв’язок Юпітера і іншої планети повною мірою, щось з них має зачіпати точки Вашого особистого гороскопа. У Вашому гороскопі теж повинен бути зв’язок між Юпітером і цією планетою. Але навіть якщо у Вас немає жодної з цих ознак, Ви будете почувати радісний і піднесений стан цих сприятливих днів. Крім того, в числі щасливчиків можуть виявитися Ваші рідні, діти, колеги, і Ви все одно опинитеся причетними до удачі. Так, можна вдало купити дорогу річ у щедрого, готового поступатися продавця. Або пройти співбесіду у боса, повного райдужних надій щодо майбутніх співробітників.

Сприятливі дні 2015

8 січня, 4 лютого, 30 березня, 26 квітня, 24 травня, 21 червня, 18 липня, 15 серпня, 12 вересня, 10 жовтня, 6 листопада, 4 грудня, 31 грудня — з Місяцем. Аспект дає оптимізм, приплив почуттів, гарний настрій, покращує стосунки вдома, корисний для домашніх турбот і покупки домашнього начиння.

З 25 лютого до 9 березня — з Ураном. Аспект дає успіх в експериментах і винахідництві, розширює коло друзів, приносить несподівану удачу, змінює на краще Ваше положення в соціумі. У цьому ж проміжку часу Юпітер робить ще аспект з Венерою 4-5 березня. Це приносить вдалу раптову закоханість, вдалий заробіток оригінальним способом і успішне придбання незвичайних гарних речей. А аспект з Марсом 9-11 березня приносить удачу в ризикованих видах спорту і успіх в авантюрах.

2-3 квітня — аспект з Сонцем. Підвищує оптимізм, дає гарний настрій, впевненість у собі, фізичне здоров’я. Допомагає отримати визнання в суспільстві — перемогти, виграти, зробити кар’єру і т.п.

6 квітня — аспект з Меркурієм. Розширює коло спілкування, приносить нові знання і протегує в поїздках.

22-23 квітня — аспект з Венерою. Дає нові можливості і шанси в любові, приносить приємний відпочинок, спілкування з приємними людьми. Можна стати трохи багатшими (не так заробивши, скільки вже отримавши зароблені гроші, або купивши що-небудь нове і красиве).

4-7 червня — аспект з Марсом. Десь поруч є справа, куди можна спрямувати свої сили. Якщо Ви її помітите і займетеся нею, вона піде вдало. Це ще вдалі дні для спортсменів.

8-9 червня — аспект з Сонцем. Покращується здоров’я і настрій. Щастить у лідерських проявах і в творчому самовираженні. Можна збільшити свою популярність, але цей шанс потрібно ще помітити, він не очевидний.

16-28 червня — повторення аспекту з Ураном. Дає успіх в експериментах і винахідництві, розширює коло друзів, приносить несподівану удачу, змінює на краще Ваше положення в соціумі.

30 червня — 3 липня — аспект з Венерою. Дає багатство і щастя в любові. А 3-4 є ще і слабкий, але хороший аспект з Меркурієм, який поліпшить спілкування і принесе гарні новини.

3-7 серпня — складні дні, які можуть принести удачу в тих справах, де Ви не скористалися, не встигли або упустили удачу раніше. Але тепер за неї доведеться поборотися.

26-27 серпня — аспект з Сонцем. Дає велику удачу в творчості і самореалізації, приносить визнання заслуг суспільством, робить людей яскравими, помітними і популярними.

7-17 жовтня — аспект з Плутоном. У настрої та поведінці ми його не відчуємо. Зате в ці дні відбудуться щасливі події, що стосуються всього суспільства. Виняток — 16-17 жовтня, коли до аспекту підключається Марс. Це дні великих успіхів у спортсменів і політиків.

18-19 жовтня — аспект з Марсом. Добре йдуть всі справи, збільшується працездатність, легше даються успіхи в спорті. Почати займатися спортом можуть навіть найбільш неспортивні люди.

25-26 жовтня — повторення аспекту з Венерою. Дні великої удачі в грошах або в любові.

10-11 листопада — повторення аспекту з Сонцем. Покращується здоров’я і настрій. Щастить у лідерстві і в творчому самовираженні. Можна збільшити свою популярність, але цей шанс потрібно ще помітити, він не очевидний.

13-14 листопада — аспект з Меркурієм. Легше складається спілкування. Можна знайти нові контакти, але станеться це чи ні, залежить від Вашого вибору.

24 грудня — повторюється аспект з Венерою, який вже був у квітні. Дає нові можливості і шанси в любові, приносить приємний відпочинок, спілкування з приємними людьми. Можна стати трохи багатшими (не так заробивши, скільки вже отримавши зароблені гроші, або купивши що-небудь нове і красиве).

25-26 грудня — чудовий аспект з Меркурієм, що розширює коло спілкування і приносить удачу в поїздках.