додому Гороскоп

Кращі дні для весілля в 2015 році

Перед тим як назвати щасливі дати для весілля в 2015 році, відповімо на питання, які часто задають люди, що збираються одружитися. Можливо, Вам теж це буде цікаво.

Чи впливає день весілля на подальше сімейне життя?

Ні. На наше глибоке переконання і практичний досвід, — не впливає. Як складатиметься сімейне життя, залежить від гороскопа народження людини і від сумісності гороскопів сімейної пари. Тому вдалий день весілля — це день, не затьмарений поганим самопочуттям, кепським настроєм, сварками між гостями, фінансовими збитками і іншими неприємностями. На сімейне життя він не впливає.

Кращі дні для весілля в 2015 році

Але чому ж у старовинних книгах по астрології можна знайти згадки про те, що в деякі дні весілля дає багате, щасливе, а в деякі — навпаки, нещасливе, невдале сімейне життя? Це пояснюється просто. Якщо весілля відбувається в той період, коли в гороскопі нареченого (або нареченої) є вказівка ??на любов з наступним розчаруванням, то сучасний астролог порадить парі почекати з весіллям і перевірити свої почуття. Раніше весілля з такої причини не скасували б, та й взагалі почуттям не надавали такого значення, як у сучасному світі. Але весілля в такий період однозначно перейшло б у безрадісне і повне розчарувань сімейне життя.

Те ж стосується і весілля тих пар, які знаходяться на етапі міцних, усвідомлених, сильних почуттів. Якщо людина одружується в цей час, стає зрозуміло: він робить це за взаємної і щирої любові, і надалі у пари все буде добре. І сам день весілля ні на що не впливає!

Чи впливають на весілля ретроградні планети, особливо Венера?

Ні, майже ніколи не впливають. Ретроградна Венера може призвести до розчарування в почуттях. Вона вплине на шлюб тих пар, які під час її ретроградності познайомилися, подали заяву в ЗАГС і одружилися. І все це — за період трохи більше місяця! Але зазвичай до весілля пара добре дізнається одне про одного, і ретроградна Венера не змінить їхні погляди один на одного кардинальним чином.

На день весілля міг би більше впливати ретроградний Меркурій: потрібно стежити, щоб не сталося плутанини з часом реєстрації, не з’явилося помилок у документах. Але ці моменти під час весілля перевіряються стільки разів, що накладки бувають не частіше, ніж при звичайному ході Меркурія.

А ось чого робити не потрібно, так це подавати заяву під час ретроградності Меркурія. Якщо, звичайно, Ви не розраховуєте передумати і забрати її назад … Або не зацікавлені в тому, щоб воно загубилося десь у канцелярії РАГСу!

Щасливі дні для весілля в 2015 році

Січень: хочете багато красивих побажань, чудовий весільний кортеж, відмінну фотосесію і приємну романтичну поїздку відразу після розпису — грайте весілля 8-15 січня.

Лютий: 1 і 2 лютого у всіх, а особливо у молодят, пробуджує романтичний настрій. Весілля буде сентиментальним, красивим, зворушливою. Наречена чудесно вийде на фотографіях. 20-25 лютого пара буде гармонійною, молодята будуть відчувати справжню пристрасть. У ці дні більшість пар будуть складати люди, що відчувають один до одного сильну і міцну пристрасть. Однак врахуйте, що першу скрипку на весіллі буде грати наречений. Ці дні гарні для весілля, якщо наречена спокійна, поступлива і не проти того, щоб її чоловік лідирував.

Березень: до 24 березня в повітрі буде розлито напругу. Якщо можете, почекайте з весіллям. Зате 24 березня буде відмінним днем, романтичним і в міру практичним. Ніщо не завадить нареченим літати в хмарах, а гостям — не залишитися голодними.

Квітень: Пишне, розкішне торжество вийде 2-4 квітня, а трохи скромніше (або для розкоші буде потрібно зауважити відповідний шанс) буде весілля 22-23 квітня.

Травень: якщо Ви відчуваєте, що для весільних веселощів Вам знадобиться багато сил, грайте весілля 6 травня. 14-16 травня не всі плани для весільного торжества будуть реалізовані, а 17 травня великий ризик непотрібної щедрості. 14-16 травня також збільшена небезпека травм, а 17 — переїдання. Але 16 (а також 17) травня наречена буде чарівна, а обстановка залишиться романтичною (у всякому разі, для жіночої половини гостей). Вирішуйте самі, чи підходять Вам ці дні.

Червень: Єдиний місяць, коли хороший будь-який день. А найкращий — 30 червня.

Липень: липень починається прекрасними днями для весілля. 1-3 липня подарують море веселощів, видовищне свято, гарний настрій молодят і гостей, багаті подарунки. Для прихильників скромного і суворого торжества більше підійде 21 липня.

Серпень: початок серпня — найскладніший час. Начебто, є всі можливості для розкішного торжества, але йому щось буде заважати. Відмовтеся від весілля, щоб не розчаруватися. Замість цього виберіть один з відмінних днів: 15, 25-27 серпня.

Вересень: Непоганим буде 2 вересня. Якщо намічена велика програма розваг, і Ви хочете, щоб на неї у всіх вистачило сил, виберіть 6 вересня.

Жовтень: Розкішне весілля вийде 25-26, в крайньому випадку — 28 жовтня. До речі, в ці дні весільні фотографії навіть можуть потрапити в ЗМІ. Подарунки від гостей будуть щедрими, але практичними.

Листопад: Щасливими весільними днями будуть 13 і 14 листопада. Але не потрібно чекати подарунків долі: всю розкіш і красу доведеться організовувати Вам самим. Хоча … не забувайте поглядати по сторонах. Поруч може причаїтися неждане везіння. Але його потрібно знайти!

Грудень: 24 грудня добре підходить для розкішного, пишного весілля. 25 грудня — шлюб для світських, публічних людей, а також для тих, хто прямо з РАГСу відправляється у весільну подорож.