додому Гороскоп

Несприятливі дні 2015

Серед планет є такі, які в поганій позиції і з поганими аспектами до інших планет стають справжніми шкідниками.

Вони приносять труднощі, перешкоди, руйнування, травми, щось відбирають, ставлять нас в складні умови. Це Марс, Сатурн, Уран і Плутон. Давайте подивимося, як вони проявлять себе в 2015 році.

Несприятливі дні 2015

Несприятливий аспект: Квадрат Урана і Плутона

Ми стикалися з його дією весь 2014 рік, тому він і був таким напруженим в політичній та економічній сфері. Цього року квадрат буде активний до 9 квітня. Малих подій, що стосуються життя однієї людини, він не дасть. Але глобальні проблеми в суспільстві, звичайно, здатні торкнутися кожного з нас. Наприклад, може розвалитися компанія, в якій Ви працюєте, або зростання цін погіршить Ваш рівень життя. Ці події не призначалися спеціально Вам, але Ви, як і багато інших людей, їх відчули. Під ударом знаходяться ті люди, у яких квадрат зачіпає важливі точки особистого гороскопа або, в меншій мірі, ті, у кого в гороскопі сильні, а головне, активні Уран або Плутон — це люди, безпосередньо пов’язані з суспільними процесами: політики, фінансисти, великі начальники та ін. Найнесприятливіші дні — з 10 до 12 березня, коли ситуація набуває особливої ??гостроти, а проблеми зачіпають не безлике суспільство, а багато конкретних людей відразу (наприклад, аварія на виробництві), і 16 березня — день точного аспекту, а значить , дуже сильного прояви цих планет.

Несприятливі дні під впливом Марса в 2015 році

Марс створює напругу і руйнує, іноді в прямому сенсі (щось ламається). Ситуації Марса завжди активні, в них люди відчувають збудження, роздратування, злість. Нерідко основна подія супроводжується сваркою. Вплив Марса відчувається при його аспектах з особистими планетами (Сонцем, Місяцем, Меркурієм і Венерою). Але аспекти з Місяцем можна не брати в розрахунок: вони бувають 4 рази кожен місяць і дають тільки емоційну розладнаність і поганий настрій.

Цього року Марс покаже себе в самому кінці року — 28-31 грудня. Він зробить поганий аспект з Меркурієм. Це створює знервовану обстановку, призводить до сварок, збільшує ризик травм і ДТП.

Несприятливі дні під впливом Сатурна в 2015 році

Завдання Сатурна — обмежувати, заважати і перевіряти нас браком чогось: убогістю, мізерним здоров’ям, відсутністю любові і т.п. Ситуації Сатурна — це завжди глухий кут, з яким потрібно змиритися. Доводиться або втрачати, або боротися з перешкодами. Ситуації Сатурна ми відчуваємо при його взаємодії з Сонцем, Меркурієм, Венерою і Марсом.

14-16 січня — аспект з Марсом. Труднощі в активності, перешкоди для дій. Можливі травми. У ці дні не можна займатися спортом.

30 січня — аспект з Венерою. Зайва холодність і вимогливість у любові. Важко забезпечити собі комфорт. Несприятливий день для заробітку і покупок.

23 і 24 лютого — аспект з Сонцем. Погіршення самопочуття. Вимогливе, суворе, жорстке поводження (Ваше власне або оточуючих).

16 березня — аспект з Меркурієм. Труднощі в спілкуванні і в поїздках. Можна травмуватися під час руху.

15 квітня — аспект з Венерою. Відмова від любові. Неможливість комфорту і спокою. Не виходить заробити. Не виходить купити те, чого хочете. Або Ви втрачаєте якусь річ.

3 травня — аспект з Меркурієм. Скасування поїздки або зустрічі.

14-16 травня — аспект з Марсом. Щось заважає активності, заганяє в глухий кут, робить безпорадним. Якщо боротися з цими обставинами, можна травмуватися.

22-23 травня — аспект з Сонцем. Обставини заважають вільному прояву волі. Перешкоди для самореалізації. Інтересам людини протистоїть закон, начальство, батьки або обставини. Погіршується самопочуття.

12 липня — 10 жовтня — аспект з Венерою. Зайва холодність і вимогливість у любові. Важко забезпечити собі комфорт. Невдалі дні для заробітку і покупок. Загострення ситуації доводиться на 12-16 липня, 3-7 серпня і 10-12 жовтня.

6-7 серпня — аспект з Меркурієм. Труднощі в спілкуванні і в поїздках. Можна травмуватися під час руху.

21-22 серпня — аспект з Сонцем. Погіршення самопочуття. Вимогливе, суворе, жорстке поводження (Ваше власне або оточуючих).

24-27 вересня — аспект з Марсом. Труднощі в активності, перешкоди для дій. Можливі травми. У ці дні не можна займатися спортом.

25, 29-30 листопада — комплексний вплив декількох планет, включаючи Сатурн, дає помилки через обманну або неправильно розтлумачену ситуацію. Небезпечний алкоголь.

Несприятливі дні під впливом Урана у 2015 році

Уран несе різкі зміни, події, які ми сприймаємо як випадковості і збіги, катастрофи, аварії, крах планів. Ситуації Урана раптові і з’являються нелогічно, там, звідки взятися не могли в принципі. До них не можна встигнути підготуватися (якщо, звичайно, не знати заздалегідь про формування аспекту).

У своїй особистій долі людина відчуває Уран, коли той зачіпає особисті планети — Сонце, Меркурій, Венеру і Марс. Виняток — Юпітер, але тільки в хорошому варіанті: з’являються нові можливості, які не можна не помітити. Зв’язок Урана з Місяцем добре відчувається — настрій стає нестабільним і непередбачуваним. Але пам’ятних подій зв’язок Місяця і Урана не дає. Тому дні її впливу навряд чи можна назвати гіршими днями в році.

До 9 квітня Уран буде робити квадрат з Плутоном, і про нього вже розказано на початку статті.

25-26 травня — аспект з Венерою. Непотрібна, недоречна любовна пригода, невдала миттєва закоханість.

12-13 липня — аспект з Сонцем. Дні загрози фізичному благополуччю. Оточуючі (і Ви самі) можете робити дивні вчинки.

19 липня — аспект з Меркурієм. Несприятливі дні для нових контактів, знайомств і спілкування. Небезпека ДТП.

24-26 липня — аспект з Марсом. Травми, аварії, екстремальні ситуації, ПП.

11-12 жовтня — аспект з Сонцем. Несподівані перешкоди, доводиться відмовитися від ініціативи. Можливі травми.

26 жовтня — аспект з Меркурієм. Раптова відміна поїздки або зустрічі. Ризик ДТП. Проблеми зі зв’язком, з інтернетом.

23-24 листопада — аспект з Венерою. Раптове розставання з коханою людиною. Втрата улюбленої речі.

10-12 грудня — аспект з Марсом. Травми, небезпеки, шкода від недолугості, ПП.

21 грудня — аспект з Меркурієм. Дивні і шкідливі контакти, знайомства, спілкування. Небезпека ДТП.

Несприятливі дні під впливом Плутона в 2015 році

Плутон — планета-руйнівник. Вона приносить ситуації, які сприймаються нами як серйозні втрати і сильні внутрішні кризи. Вона безслідно віднімає. Іноді додає подіям енергії, але не конструктивною, а руйнівною (наприклад, в любові це глибокі, інтенсивні, фатальні почуття негативного спектру: ревнощі, бажання володіння, насильство). Ви відчуєте вплив Плутона, якщо він і друга планета аспекту зачіпають точки Вашого особистого гороскопу, якщо у Вас в гороскопі є також зв’язок Плутона та інших планет, якщо Плутон сильний в карті. Але навіть якщо Ваш гороскоп не реагує на аспекти Плутона, все одно будьте обережні: Плутон — планета колективних енергій, і під її впливом найчастіше трапляються масові катастрофи та групові злочини. Люди потрапляють у біду «за компанію», опинившись поруч з тими, у кого аспект спрацював. Тому в погані дні Плутона уникайте людних місць.

До 9 квітня Плутон бере участь у поганому аспекті разом з Ураном. Про нього вже сказано вище.

21-22 травня — аспект з Венерою. Розставання з коханою людиною з ненавистю, сильною сваркою. Втрата коханої і, швидше за все, цінної речі.

6-7 липня — аспект з Сонцем. Фізичні небезпеки, небезпеки від масових ПП, шкода, отриманна в багатолюдному місці, в натовпі.

14-16 липня — аспект з Марсом, а 16-го і з Меркурієм — травмонебезпечні дні. 16 — особливо несприятливий день в дорозі.

9 вересня — 23 жовтня — аспект з Меркурієм. Сварки, суперечки, тиск співрозмовників один на одного. Підвищений ризик ДТП. Загострення ситуації буде 9-10 і 24-25 вересня, 22-23 жовтня.

6-7 вересня — аспект з Сонцем. Тяга до саморуйнування, багато сили і волі, спрямованої не туди. Диктат (у різних масштабах).

20-21 листопада — аспект з Венерою. Сильні і негативні почуття в любові. Ревнощі, ненависть, змішана з любов’ю. Збільшується ризик сексуального насильства.

5-8 грудня. У людях прокидається руйнівна сила, вони, що називається, «не бачать берегів». Вірогідні бійки, насильство. Підвищений ризик травм і аварій.

Майте на увазі ці несприятливі дні 2015: уникнути їх надмірно негативний вплив практично напевно вийде, якщо підготуватися до них заздалегідь!