додому Краса і здоров'я

Види стрілок для очей

Види стрілок для очей з кожним новим сезоном стають все різноманітнішими, про що легко судити по показах світових модних будинків. Проте факт залишається фактом, більшість з нових форм базуються на давно відомих видах стрілок, і деякі з них знайомі нам вже не перше десятиліття. Щоб намалювати красиві стрілки, можна віддати перевагу класичним формам або дати волю своєму творчому початку — креативність в стрілках також з кожним роком процвітає і дозволяє все більше відступів від традицій. І все ж є види стрілок на очах, які в наші дні можуть вважатися зразково-показовими.

стрілки для очей

Гострі ретро-стрілки

Гострі, пронизливі, пристрасно-драматичні стрілки в стилі п’ятдесятих-шістдесятих створили навколо себе справжній культ. Їх із задоволенням роблять не тільки ті, хто в захваті від ретро-стилю, а й сучасні дівчата, які вводять їх в свій класичний вечірній або навіть денний макіяж, змінюючи лише тип лайнера, товщину і спосіб підведення очей.

Ретро-стрілки можуть починатися від внутрішнього куточка ока, звідки вони повзуть спочатку тонкою лінією, потім товщаючи до середини, і вириваючись за межі контуру очі поривчастим загостреним кінчиком.

гострі ретро-стрілки

Ретро-стрілки добре поєднуються зі світлими тінями, на тлі яких їх контур добре помітний. Як правило, вони проводяться тільки по верхньому століттю.

Тонкі стрілки

Тонкі стрілки проводяться тонким рідким лайнером або олівцем. В ідеалі  ці стрілки  не повинні привертати до себе увагу. Такі стрілки, проведені тільки уздовж вій, що не заходять за межі лінії їх росту, на перший погляд не грають особливої ??ролі, але насправді з їх допомогою погляд стає дуже глибоким і виразним, при цьому виглядає макіяж абсолютно природно.

тонкі стрілки

Тонкі стрілки по лінії вій прекрасно підходять як для природного денного макіяжу, так і для вечірнього. Важлива умова: якщо ви користуєтеся олівцем, він повинен бути чорним або темно-сірим.

Розтушовані стрілки

Ці стрілки малюються олівцем, який на відміну від рідких лайнерів легко піддається розтушовуванню. Ці стрілки можуть бути як тонкими, так і товстими, малюються вони також як і попередній тип — дуже близько до лінії росту вій, як верхніх, так і нижніх. Для більшої природності макіяжу рекомендується зосереджувати лінію стрілок у зовнішнього куточка ока, внутрішній підкреслюючи або світлими тінями, або залишаючи недоторканим.

розтушовані стрілки

Такі стрілки ідеально вписуються як в денний макіяж — акуратні штрихи для ідеального образу, так і у вечірній, з’єднуючись з тінями схожих відтінків. Такі стрілки можна робити і тінями, краще матовими сухими або компактними, але для особливих випадків можна спробувати і перламутрову розсип кольору.

Стрілки по зовнішньому контуру

Цей тип стрілок може виконуватися як лайнером, так і олівцем, його особливість у змалюванні тільки зовнішнього куточка ока. Ці стрілки являють собою галочку, яка захоплює зовнішній куточок, але довжина стрілки на верхньому і нижньому може бути як однаковою, так і різною. Подібні стрілки несуть не тільки модно-косметичну, а й коригувальну функцію. Очі в такому макіяжі будуть здаватися візуально ширші.

Дізнайтесь більше:

Метелики, крила і котяче око

Стрілки-метелики — це стрілки на верхньому столітті, обриси яких нагадують контур крила метелика. Це сучасні, сміливі, зухвалі стрілки, які підходять для особливих випадків і не рекомендуються дівчатам з маленькими очима, які вони просто сховають під своєю вагою. Стрілки-метелики найширші, для їх малювання знадобиться тверда рука і лайнер з твердим аплікатором.

Стрілки «котяче око» схожі на стиль метелики, але відрізняються від них обрисом кінчика, який відходить від контур вій і піднімається гострою стрілою. Їх можна назвати різновидом ретро-стрілок, які стали ширшими менш природними.

стрілки метелики

Стрілки-крила можна також назвати однією з різновидів ретро-стрілок, схожої на тип «котяче око». Стрілка проводиться по верхньому століттю і її контур схожий на обриси крила птаха. Стрілка дуже довга і плавна, вигнута, вона починається у внутрішнього куточка ока і, згинаючись товстою лінією по століттю, переходить контур очі, продовжуючись як в стилі ретро.

Контрастні стрілки

Контраст чорним стрілкам надає білий колір, в основному матовий, без блиску. Контрастні стрілки дуже популярні для креативного макіяжу, але майже завжди вони вигідно виглядають без додавання іншого кольору і тіней. Білим кольором може бути підведений внутрішній контур очей, нижня ліній росту вій по слизовій оболонці, внизу якої проходить чорна лінія. Контрастні стрілки прекрасно моделюють макіяж, дозволяючи візуально зробити невеликі очі більш розкритими.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут