додому Краса і здоров'я

Як малювати стрілки для очей за допомогою олівця?

Стрілки для очей олівцем дівчата робили завжди. Олівець завжди залишиться універсальним і незамінним у багатьох випадках. З його допомогою можна створити як класичні стрілки, так і новомодні креативні, змінюючи їх стиль в залежності від кольору і текстури олівця. Рідкі лайнери, кремоподібні підводки та інші засоби, що допомагають створити гарні стрілки, можуть служити відмінним доповненням до олівця, який залишиться однією з базових потреб серед інших засобів макіяжу в жіночій косметичці.

стріки для очей

Техніки малювання стрілок олівцем

Олівцем можна намалювати які завгодно стрілки — класичні та ультрамодні, тонкі і широкі, чіткі і з розтушовуванням. Відмінність полягає в необхідності витратити на створення тієї чи іншої лінії або форми більше часу або трохи іншої техніки, ніж при застосуванні іншого засобу. Тому простий чорний  олівець ніколи не буде зайвим у вашій косметичці.

стрілки олівцем

Класичні стрілки в тривимірному макіяжі

Тривимірний макіяж відображає виразний погляд, який створюється за допомогою ефектних стрілок з розтушовуванням. Це може бути більш легкий денний макіяж  — акуратні штрихи для ідеального образу із застосуванням світлої або середньої колірної гами з двох-трьох відтінків, або вечірній макіяж, для якого використовується гамма з темнішими відтінками або хоча б одним відтінком. Для тривимірного макіяжу очей: правила і відтінки стрілки відіграють величезну роль, тому що вони можуть замінити собою найтемніші тіні, будучи самим темним відтінком на очах, роблячи погляд глибоким, а образ — фатальним.

стрлки для очей

Стрілки малюються після того, як ви вже наклали на повіки тіні. Візьміть темний олівець, проведіть лінії із зовнішньої сторони ока по верхній і нижній лінії росту вій на відстані приблизно одна або дві-третини довжини очі. Також проведіть олівцеву лінію тієї ж протяжності по складці на верхньому столітті. Візьміть аплікатор, яким наносите тіні, ватяну паличку або додається аплікатор до олівця, і акуратно розтушовуйте всі три лінії, рухаючись короткими рухами горизонтально. Після таких стрілок вам не знадобиться об’ємна туш, досить легкою туші з подовжують ефектом.

Дізнайтесь більше:

Широкі ретро-стрілки олівцем

Ретро-стрілки в стилі п’ятдесятих і шістдесятих можна малювати не тільки рідкими лайнерами, але і олівцем. Олівець для цих цілей треба вибирати широкий і м’який, схожий на фломастер, який дуже легко ковзати по шкірі і залишає після себе впевнену лінію без натиску.

Нанесіть на повіки світлі шовковисті тіні, розігрійте олівець на тильній стороні долоні, злегка відтягніть зовнішній кінчик століття для розгладження, і починайте вести лінію. Тримайте олівець не так, як зазвичай, суворо перпендикулярно до поверхні, так, щоб олівцем грифель мав якомога більш широку площу зіткнення з шкірою. Ведіть лінію по всій верхній повіці якомога ближче до лінії росту вій. Якщо між лінією і віями залишилися просвіти, обережно зафарбуйте їх або, якщо текстура олівця дозволяє, розтушуйте колір.

стрілки для очей

Щоб олівцем намалювати стрілку в стилі ретро, ??ви можете перед цим позначити контури майбутньої галочки, роблячи її тонкою або товстою, прямою або підійнятою — як вам більше подобається. Проміжок між лініями потім зафарбуйте штрихами.

Кольорові стрілки олівцем

За допомогою кольорових олівців легко створити зухвалі молодіжні кольорові стрілки, які можуть виступати в повній гармонії з колірною гамою макіяжу, контрастувати з нею або поєднуватися з чорними стрілками. Дуже поширений варіант макіяжу, що давно став новою класикою — при якому чорна стрілка на верхньому столітті поєднується з яскравою кольоровою олівцевою стрілкою по всьому контуру нижньої повіки. У такого макіяжу є велика перевага — він не просто освіжає образ, але ще і чудово підкреслює колір очей.

стрілки для очей

До світло-карих очей підходить темно-сині, оливкові стрілки по нижньому століттю, до сірих і синіх — блакитні і яскраво-зелені, до зелених — фіолетові і смарагдово-зелені.

Переваги олівцевих стрілок

У олівцевих стрілок завжди залишиться маса переваг порівняно зі стрілками іншими засобами макіяжу:

  •  Олівцеву лінію виправити набагато легше, ніж лінію рідкої підводки, яка відрізняються високою стійкістю.
  • Змінюючи ступінь натиснення олівця, ви можете змінювати товщину і виразність лінії.
  • У олівців  залежно від текстури, найширша колірна гамма.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут