додому Вагітність і діти

Неслухняна дитина: три звичних помилки батьків

Пай хлопчики і завжди усміхнені дівчата існують тільки в казках і в мріях батьків. Реальна дитина далека від книжкового ідеалу: вона вередує, кричить – іноді занадто голосно і дуже довго, впирається. Словом, робить все, щоб тато з мамою в розпачі хапалися за голови. А, може, все набагато простіше?

Відсутність зворотного зв’язку – часта причина нерозуміння. Якщо ви хочете, щоб малюк вас почув – спочатку переконайтеся в тому, що його увага сфокусована на вас. Не варто люто кричати з іншої кімнати або протилежного кінця дитячого майданчика – необхідно підійти до дитини, встановити з ним зоровий контакт, взяти за руку і спокійно озвучити прохання.

Змішання пріоритетів – неочевидне, але серйозне явище. Крім правильного харчування і чіткого режиму, малюкові потрібна активна і доброзичлива підтримка дорослої людини: мами чи тата, а краще – обох. Відсутність такої участі складно компенсувати матеріальними речами.

Пресинг, яким батьки іноді схильні підміняти виховання як таке. Суть людської природи – опір тиску, яким би корисним він не здавався. Дитина просто слідує інстинктам – має сенс її в цьому звинувачувати? Можливо, розумніше просто ростити її в любові й розумінні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут