додому Краса і здоров'я

Вплив тестостерону на організм жінки

1807

Незважаючи на те, що тестостерон є переважно чоловічим гормоном, в невеликих кількостях він виробляється і у представниць прекрасної статі. Показник його вироблення у чоловіків в 25 разів перевершує аналогічний показник у жінок, але, тим не менш, тестостерон в житті кожної жінки грає не меншу роль, ніж у житті представників сильної половини людства. Як і в чоловічому організмі, гормон виконує певні життєво важливі функції: контролює вагу, жирову і м’язову тканину і їх співвідношення, є стимулятором з нарощування м’язів і кісткової тканини, по спалюванню жирів.

diety_harchuvania10.07.2014-01

Таким чином, для нормальної життєдіяльності організму рівень тестостерону повинен перебувати в нормі. При спостереженні деякого відхилення рівня чоловічого гормону у жінок, закономірно постає питання, як підвищити жіночий тестостерон при його занижених показниках і як його понизити при завищених. Ознаками низького рівня тестостерону в організмі жінки є млявість, низька стресостійкість, блідість, депресивність, тьмяність погляду та інше.

Звичайно ж, при спостереженні відхилень від норми потрібно насамперед звернутися до лікаря, але поряд з традиційною медициною існують також і народні методи лікування. Так, підвищити рівень тестостерону у жінок допоможе відмова від кави, алкоголю, куріння, хлібобулочних і макаронних виробів на користь більшої кількості м’яса, птиці, риби, фруктів, овочів. Також в раціон слід включити продукти, що містять магній і цинк.

Найяскравішими представниками таких продуктів є горіхи, какао, соя і морепродукти. Досить частим явищем буває зниження показників тестостерону на тлі загальної перевтоми. У даному випадку Вам допоможе здоровий 8-годинний сон, прогулянки на свіжому повітрі, провітрювання кімнати незадовго до сну.

Лікарі відзначають, що вплив тестостерону на організм жінки является особливо важливим під час вагітності, оскільки перевищення його показників може призвести до переривання вагітності і навіть безпліддя. Відомо, що в період очікування дитини рівень тестостерону підвищується навіть при початкової нормі, – у такому випадку при спостереженні завищених показників слід під час вагітності обов’язково поспостерігати у лікаря і пройти курс лікування.

Відео по темі: Що таке гормони і скільки їх є

[youtube]UZE5q4z0CIw[/youtube]

Додати коментар