додому Фітнес і спорт

Вправи для тонкої талії – відео

1646

Тонка талія – ??це один з показників жіночного тіла. На жаль, досягти такої талії багатьом не під силу не тільки через відсутність самовідданості і завзяття, а й з цілого ряду причин. Навіть кращі вправи для тонкої талії не гарантують 100% -ний результат.

13-12-14-foto-600x450-1

Від чого залежить тонкість талії?

Перш, ніж приступити до вправ для тонкої талії (які, безумовно, можуть в якійсь мірі змінити зовнішній вигляд), поговоримо про сумне – обставини, за яких досягти такої талії не вдасться:

  • спадковість – якщо жінки у вашому роду славилися кремезністю і важкою кісткою, на жаль, тонкої талії вам не досягти;
  • відстань від ребер до стегон – чим більша відстань, тим вища ймовірність формування тонкої талії;
  • гормони – при підвищеному вмісті чоловічих гормонів жіноче тіло втрачає свою жіночність, в тому числі, тонкість талії;
  • тілобудова – гіперстенікам домогтися тонкої талії набагато складніше, ніж астенікам.

Правила виконання вправ для талії

Але, тим не менш, вправи є правильним і єдиним засобом, як зробити талію тонше. Так чи інакше, а в якійсь мірі, вони все ж допомагають і при всіх несприятливих передумовах природи.

Помилковим вважається думка про ефективність вправ на прес для тонкої талії. Качаючи день у день прес, ви можете тільки розширити обсяг свого корпусу. М’язи преса, перебуваючи в тонусі, підтримують талію, але не роблять її тоншою. Набагато важливіше, щоб початковий комплекс вправ для тонкої талії обов’язково містив кардіонавантаження, адже існує правило – жир з талії зійде тільки тоді, коли його вже не буде на всьому іншому тілі. У своїх тренуваннях комбінуйте кардіо і силові вправи. Кардіо допомагає розігріти м’язи, а силовий тренінг зміцнить прилеглі м’язи преса.

Перед тренуванням потрібно обов’язково робити розігрів, а після тренування – розтяжку. Розігрів оберігає від розтягування м’язів під час тренування, а розтяжка – від болю і накопичень молочної кислоти після. Крім того, саме розтяжка робить наші зміцнілі від силового тренінгу м’язи видовженими, жіночними, а не роздутими, як у бодібілдерів.

І, мабуть, найважливіше – не довіряйте свою талію нахилам. Дівчата роблять нахили вправо-вліво без кінця, сподіваючись, що спалять жир на боках. Цю вправу можна і потрібно робити для розігріву, але якщо перегнути палицю, за допомогою нахилів ви розпрацюєте бічні м’язи преса, а значить, станете не вужче, а ширше.

Вправи

  • Ноги на ширині плечей, коліна напівзігнуті, руки перед собою. Починаємо скручування корпусу вправо-вліво. Розігріваємо прес перед подальшими вправами.
  • Ноги зігнуті в колінах, руки перед собою, сидимо на підлозі. Робимо розворот, згинаємо праву руку і торкаємося ліктем статі. Чергуємо розвороти на обидві руки – 16 разів.
  • Положення рук і корпусу залишається незмінним, ноги ж відриваємо від підлоги під прямим кутом по відношенню до корпусу. Повторюємо розвороти з впр.2 з піднятими ногами.
  • Ускладнюємо: зафіксувавши положення тіла в попередній вправі, повторюємо розворот корпусом і рукою, при цьому випрямляє протилежну ногу. Чергуємо боки, виконуємо 16 разів.
  • Лягаємо на підлогу, ліва рука за головою, права відведена в сторону. На чотири рахунки тягнемося правою рукою до правої п’яти, потім на чотири рахунки повертаємося в ВП. Повторюємо – 8 разів. Міняємо руки.
  • Лягаємо на спину, руки вздовж тіла, ноги напівзігнуті і підняті, на чотири рахунки заводимо ноги за голову, відриваючи при цьому таз від підлоги. Потім на чотири рахунки повертаємося в ВП. Повторюємо 8 разів.

Вправи для талії слід робити не рідше чотирьох разів на тиждень, комбінуючи з кардіонавантаженням.

Відео по темі: