додому Фітнес і спорт

Вправи з роликом для преса — відео

Якщо вам набридло катувати свій прес хитанням вгору — вниз, і до того ж, часто безрезультатним хитанням, те, що ми хочемо запропонувати, обов’язково знайде відгук у вашому серці. Мова йде про ролик для преса. Це — невигадлива конструкція з віссю і колесом, а точніше, одним або двома колесами, але, як би це не було смішно, цей ролик може допомогти вам вирішити всі турботи з пресом.

13-12-14-foto-600x399-1

Як качати прес?

Перш ніж приступити до вправ з роликом для преса, ми повинні попередити вас про одне дрібне «але». На жаль, так склалося, що на наших черевних м’язах (часом прекрасних і оброблених «кубиками») мешкають жирові відкладення. Там їх місце і нічого з ними не вдієш. Але завжди можна домовитися: ви сідаєте на дієту і їх «популяція» злегка зменшується.

Без видалення частини жиру з преса, ви його, власне, і не побачите.

А тепер про приємне. Вправи з гімнастичним роликом для преса насправді дуже прості і нечисленні. Це катання в положенні сидячи, лежачи і стоячи. Ось, практично і все. Однак, за рахунок наявності такого інвентарю, ви опрацьовує м’язи плечей і попереку, біцепси, грудну клітку, і, звичайно, прес.

Хоча, не все так безхмарно. Вправи для пресу з тренажером ролик вимагають від вас вже наявності великої сили м’язів. В іншому випадку, протягом перших днів, а може і тижнів ви будете сильно побиті від «пост тренувального» синдрому — будь-який рух буде викликати у вас стогони і болю. Але якщо ви переживете цей період, не закинувши заняття на ролику, ви не тільки станете героїнею в своїх очах, а й помітите позитивні зміни в силі і зовнішньому вигляді м’язів.

Що знадобиться?

Для комплексу вправ з гімнастичним роликом вам знадобиться не більше 15 хвилин часу. Справа в тому, що кожну з вправ потрібно зробити по 15 разів, і, повірте, цього буде більш ніж достатньо для непідготовленого тіла. Слід обов’язково звернути увагу на дихання: на витягненні робимо вдих, на згинанні і повернення в ВП — видих. Дихання багато в чому може полегшити виконання вправ і позбавить від нестерпних болів при крепатурі.

Для виконання вправ з гімнастичним роликом для жінок потрібно зовсім небагато вільного простору на підлозі, щоб безперешкодно «кататися». В принципі, ролик, спочатку, чоловічий тренажер, але якщо він допомагає чоловікам, то чому б йому не послужити і нам. Головне, знати міру і не перекачатися.

Також обов’язково підготуйте гімнастичний килимок під ноги. В іншому випадку обдереться шкіра на колінах, що, безумовно, не додасть ентузіазму до подальших занять.

Кажуть, ролик — це просто ідеальний тренажер для жінок після пологів. Адже він працює відразу і на спину, і на живіт, і на плечі. Причому працює ефективно і швидко, а так само, як ми вже відзначали, на ролик не потрібно витрачати по півтори — дві години часу. І, щоб переконати вас остаточно в доцільності цього інвентарю, слід сказати, що коштує він зовсім недорого, і вже у всякому разі, менше, ніж абонементи в тренажерний зал.

Вправи

  • Стаємо на коліна, ролик тримаємо перед собою в руках. Починаємо котитися вперед, дійшовши до піку, зупиняємося. У крайній точці ще сильніше подумки затискаємо прес і повертаємося у вихідне положення. Спина пряма, не округляємо її.
  • Стаємо на ноги, котимося вниз, як можна далі і повертаємося у вихідне положення. Стоячи вправу робити набагато складніше, тому, для початку варто тренуватися саме на колінах.

Ці вправи потрібно виконувати щодня і поєднувати їх зі здоровою дієтою, яка допоможе позбутися від жирового прошарку на животі і поліпшить видимість вашого рельєфу.