додому Фітнес і спорт

Як накачати спину гантелями?

Жінки досить рідко цікавляться вправами, які допомагають накачати спину, адже кожній жінці хочеться бути ніжною і тендітною і ховатися за широкою чоловічою спиною. Думка про те, що вправи для спини зроблять її величезною, а вас чоловікоподібними помилкова. Виконуючи регулярно вправи для спини, ви придбаєте гарну поставу, зміцните хребет і, як не дивно, підтягните живіт. У нашому організмі є м’язи-антагоністи, які створюють протилежну дію по відношенню один до одного, до них відносяться м’язи живота і поперекового відділу. Простими словами, щоб живіт став плоским, потрібно качати поперек.

13-12-14-foto-600x407-1

Вправи

Давайте розглянемо кілька способів, як накачати м’язи спини гантелями.

Тяга гантелей в нахилі. Ноги на ширині плечей злегка зігнуті в колінах, спина пряма, плечі опущені вниз, гантелі в руках. Нахиліть верхню частину тулуба вперед до кута 45 °. Повільно підтягніть гантелі до пояса, потім поверніть в початкове положення. Слідкуйте, щоб під час підтягування лікті йшли чітко назад, а не в різні боки, вправу намагайтеся виконувати тільки м’язами спини.

kak_nakachat_spinu_gantelyami1

Розведення гантелей в сторону. Ноги на ширині плечей злегка зігнуті в колінах, спина пряма, плечі опущені вниз. Опускаємо тулуб вперед до кута 45 °, руки на рівні грудей злегка зігнуті в ліктях. Повільно розведіть руки в сторони максимально широко, потім також не поспішаючи поверніть в початкове положення. Цією вправою ви зможете накачати найширший м’яз спини за допомогою гантелей.

kak_nakachat_myshcy_spiny_gantelyami

Нахили вперед. Встаньте прямо, ноги на ширині плечей, спина пряма, плечі опущені вниз, гантелі в руках. Повільно максимально нахиліть тулуб вперед, не згинаючи ноги в колінах, потім, поверніться у вихідне положення. Під час виконання вправи не округляйте спину.

kak_nakachat_spinu_doma_gantelyami

Кожна вправа виконуйте по 20-25 разів і не забувайте, що накачати спину гантелями можна і вдома. Краса і здоров’я у ваших руках!