додому Фітнес і спорт

Вправи для серця – відео

1872

Величезна кількість людей на Землі щодня помирає від серцево-судинних захворювань. Люди перестали рухатися, перейшли на швидку їжу і прирекли себе на стрімку смерть. Для того щоб зрозуміти наскільки важливі вправи для серця, нам потрібно розібратися в системі кровопостачання організму.

13-12-14-foto-600x387-1

Кожний м’яз – маленьке серце

Наша кровоносна система складається з серця і судин, з яких 20% – це великі артерії та вени, а 80% – капіляри. Капіляри – це найменші судини, але саме вони і являють собою більшість. Серце качає кров по артеріях, а до капілярів вона доходить за рахунок руху та артеріального тиску. В результаті, при нестачі руху, капіляри не забезпечуються повноцінно кров’ю, а значить, погіршується живлення тканин, які харчуються саме за рахунок «поставок» маленьких судин. В даному випадку, ми бачимо, що кожен м’яз являє собою насос – зменшену подобу серця. Якщо м’яз працює, кожна клітинка отримує свою дозу «їжі».

Вправи

Вправи для зміцнення серця – це будь-якого роду кардіо (адже не просто так її назвали кардіо) навантаження. Причому для серця важлива не інтенсивність, а тривалість. Гарне кардіо – це коли ви спітніли від тренування.
Серед класичних видів фізичної діяльності споконвіку найкориснішими вправами для серця вважаються плавання, біг, велосипед, швидка ходьба. При цьому, важливо, щоб рух складався не з ривків (баскетбол з різкими стрибками вважається, наприклад, дуже шкідливим для серця), а з плавного і постійного переміщення в просторі.

Комплекс для серця

Виконаємо комплекс вправ для тренування серця і заодно спалимо зайву вагу на тілі.

 1. Згинаємо коліна і виконуємо в динамічному темпі з підйомом рук вдих і видих.
 2. Руки перед грудьми – присідання. Виконуємо сет з руками перед грудьми, з підйомом рук, і з опусканням рук в сторону по діагоналі. Присідання вважаються найбільш збалансованими кардіо вправами для серця, тому на них варто сконцентруватися.
 3. Переступаємо з однієї ноги на іншу, при цьому згинаємо руки в ліктях.
 4. Обертаємося з боку в бік – руки разом, ноги не відриваємо від підлоги, коліна зігнуті.
 5. Виконуємо обертання руками по колу і присідаємо, коли руки опускаються вниз.
 6. Руки перед собою, тягнемо по черзі руки в бік, як ніби розтягуємо в руках резинку. Потім виконуємо «розтягування» обома руками одночасно.
 7. Присідаємо, опускаємо руки по діагоналі вниз, встаємо, піднімаємо руки по діагоналі вгору.
 8. Присідаємо, переносимо вагу тіла на ногу, встаємо і тягнемо до грудей зігнуту ногу.
 9. Крокуємо з боку в бік.
 10. Ноги ширше плечей, руки витягнуті перед собою, руки розводимо і з’єднуємо.
 11. Опускаємо руки, піднімаємо на рівень плечей і опускаємо в ВП.
 12. Залишаємо руки на рівні плечей, згинаємо їх перед грудьми, випрямляє і розводимо в сторону.

попередня статтяЯк накачати спину гантелями?
наступна статтяКанефрон – інструкція із застосування: щоб нирки були здорові