додому Фітнес і спорт

Як накачати бічні м’язи преса?

2331

Тонка талія і плоский живіт – мрія кожної дівчини. Представниці прекрасної статі готові обмежувати себе в харчуванні, щоранку виконувати вправи для живота, відвідувати сауни, тільки б позбутися зайвих відкладень. Однією з найбільш проблемних частин, куди жир прилипає легко і швидко і псує все картину, є боки, тому питання про те, як накачати бічні м’язи преса не втрачає своєї актуальності.

13-12-14-foto-600x402-1

Позбутися від боків не складе величезної складності, головне, регулярно і систематично виконувати вправи на область талії, і, природно, стежити за харчуванням, від якого залежить 50% успіху.

Для більшості дівчат актуальним залишається питання про те, як накачати бічний прес, на який сьогодні ми дамо вам відповідь. До речі, якщо у вас немає можливості відвідувати фітнес-клуб, то ви цілком зможете це зробити в домашніх умовах.

Як швидко накачати бічний прес вдома?

Нахили убік. Встаньте прямо, плечі опустіть вниз, верхівкою потягніться вгору, ноги поставте на ширині плечей. Візьміть в кожну руку по гантелі або пляшці з водою. Повільно опустіться вправо максимально низько, затримайтеся на 3-5 секунд і поверніться у вихідне положення. Повторіть по 20-25 разів в кожну сторону. Під час виконання вправи стежте, щоб таз залишався нерухомим, не закидайте його назад, а тулуб не нахиляти вперед.

kak_nakachat_bokovoy_press

Бічні підйоми. Ляжте на правий бік, праву руку покладіть перпендикулярно тулубу. Одночасно повільно підніміть прямі ноги і верхню частину тулуба вгору, залишіться в цьому положенні на 3-5 секунд і поверніться у вихідну позицію. Повторіть по 20-25 разів в кожну сторону. Під час виконання вправи стежте, щоб тулуб залишався прямим, не закидайте таз назад.

kak_bystro_nakachat_bokovoy_press

«Маятник». Ляжте на підлогу, руки розведіть в сторони, зігнуті під прямим кутом ноги підніміть вгору перпендикулярно підлозі. Повільно опустіть ноги вправо так, щоб лопатки залишалися притиснутиою до підлоги, затримайтеся на 3-5 секунд і поверніться у вихідну позицію. Повторіть в кожну сторону по 20-25 разів. Якщо вправа здасться вам занадто простою, то ви можете випрямити ноги в колінах, значно ускладнивши собі завдання.

kak_nakachat_bokovoy_press_doma

«Планка». Це універсальна вправа, в якій задіяні практично всі групи м’язів, а особливо добре опрацьовується область талії. Опустіться на передпліччя, ноги поставте на носочки, простежте за тим, щоб тулуб розташовувався чітко паралельно підлозі. Залишайтеся в цьому положенні 3-5 хвилин. Під час виконання вправи стежте, щоб ви не прогиналися в попереку.

kak_bystro_nakachat_bokovoy_press1

попередня статтяЯк накачати сідниці за тиждень? Відео
наступна статтяВправи для тонкої талії – відео