додому Краса і здоров'я

Високий тиск, що робити — відео

Високий тиск (артеріальна гіпертензія) — це мовчазний вбивця, який повільно, тихо і безповоротно вражає серце і судини. Головний орган в нашому тілі тривало працює на знос, що проявляється розвитком патологічних станів (стенокардія, інсульт, серцева або ниркова недостатність, інвалідність, смерть). Стабільно підвищенний тиск — це поштовх до активних дій у зміні свого життя.

Високий тиск, що робити - відео

1. Щоб контролювати показники тиску в будь-який час, придбайте якісний портативний тонометр. Якщо високий тиску трапляється не часто — вам слід подбати про профілактику його прогресування, а при постійній гіпертензії — зверніться за консультацією до лікаря. Після проведення необхідних досліджень вам будуть призначені лікарські препарати, які потрібно приймати постійно за певною схемою.

2. Змініть свої переваги в їжі, поживні речовини з неї чинять безпосередню дію на всі процеси, що відбуваються в організмі. Відмовтеся від алкоголю, міцної кави та чаю. Не харчуйтеся шкідливою ??калорійною їжею (солодощі, копчення, соління, гостре, жирне). Знизьте вживання солі (а краще взагалі відмовтеся від неї). Контролюйте об’єм рідини, випитої за день (не більше 1,5 л). Їжа повинна бути корисною, насичена калієм і магнієм.

3. Перебудуйте свій звичний ритм життя. Забороніть для себе куріння. Слідкуйте за своєю вагою, збільште фізичну активність, якщо ви малорухливі. Нормалізуйте свій сон. Налагодьте емоційний фон всередині себе і в своєму оточенні.

4. Якщо все-таки високий тиск продовжує вас турбувати — стежте за своїм станом і не допускайте настання кризів, які можуть закінчитися не завжди благополучно.

Перегляньте свій спосіб життя. Нормалізуйте режими харчування, відпочинку і праці. Дотримуйтесь точний прийом призначених лікарських препаратів — і тоді підвищений тиск вас ще довго не потурбує.