додому Краса і здоров'я

Відбілювання зубів

Отримати сліпучу голлівудську посмішку без хірургічних втручань цілком реально, якщо вдатися до нескладної процедурою — відбілювання зубів.відбілювання зубів

Стоматологічні клініки пропонують сьогодні лампове відбілювання зубів, яке забезпечує освітлення емалі відразу на кілька (на п’ять-вісім) тонів. Можна придбати набір в магазині і провести відбілювання  вдома самостійно, але в перший раз буде безпечніше вдатися до послуг стоматологічної клініки.

Підготовка до відбілювання зубів

Для відбілювання зубів вам, швидше за все, доведеться відвідати стоматолога двічі. Під час першого візиту дантист проведе механічне чищення зубів (прибере зубний наліт і камінь) і загальну гігієну порожнини рота — це обов’язкова підготовка перед процедурою відбілювання, хоч проводити профілактику краще регулярно (приблизно раз на рік).

Лікар-стоматолог розповість вам про важливість домашньої підготовки до відбілювання і видасть набір, що складається з м’яких кап і гелю. Протягом двох тижнів до основної процедури потрібно наносити на зуби знеболюючий гель і тримати 10 хвилин.

Коробочка з гелем містить в собі чотири шприца з напівпрозорим речовиною — його якраз вистачає на 14 днів. Нанесіть гель на капи і надіньте їх на верхню і нижню щелепи. Відчуття можуть бути не найприємніші, але заради результату доведеться потерпіти. Знеболюючий гель зміцнює емаль і знижує чутливість зубів. З капами в роті краще відразу прилягти, тому що почнеться активне слиновиділення.

Якщо у вас є які-небудь дефекти, карієс або пломби на передніх зубах, усунути їх необхідно до процедури відбілювання.

Відбілювання зубів в стоматології

Другий візит до стоматолога оптимально призначити на вечір, щоб після лампового відбілювання відпочити, а не займатися важливими справами. Вся процедура триває трохи більше години. Лікар-стоматолог посадить вас у крісло, зафіксує рот у відкритому положенні спеціальним приладом, який називається ретрактор, і завдасть на зуби відбілюючий гель. Десна прикриють ватними тампонами і посадять під спеціальну лампу.

Найчастіше для якісного відбілювання зубів потрібно три сеанси приблизно по 15 хвилин, після кожного з них забирається старий і наноситься новий відбілюючий гель. У процесі відбілювання можливе відчуття тянущей або стріляє болю, але більшість людей нічого не відчують.

Дізнайтесь більше:

Ефект відбілювання

Будьте впевнені — результат вас сподобається. Із дзеркала на вас буде дивитися справжня кінозірка з голлівудською посмішкою! Причому зуби після відбілювання будуть виглядати не як штучні порцелянові щелепи, як у багатьох американських актрис, а красиві, здорові, «свої» зуби. Піде жовтий відтінок, властивий емалі, зникне різниця між темнішими іклами і іншими зубами.

Незважаючи на активний вплив на емаль, ця процедура абсолютно безпечна для здоров’я зубів. Якщо ви боїтеся навіть самих найменших неприємних відчуттів, попросіть стоматолога прописати вам яке-небудь легке знеболююче — деякі люди відчувають неприємне поколювання протягом доби після відбілювання.

Догляд за зубами після відбілювання

Відбілені зуби потрібно берегти. Протягом тижня після процедури краще утриматися від фарбувальної їжі та напоїв: це червоні овочі і ягоди, червоне вино, кава, чай, соки, газована вода. Також вкрай бажано повністю відмовитися від сигарет і кави. Щоб ефект від процедури тримався довше, приблизно раз на півроку необхідно робити гігієнічну чистку зубів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут