додому Новини

Вчені з’ясували, скільки пластику щорічно з’їдає людина, що купує їжу в упаковці

102

Далеко не всім людям відомо про те, наскільки шкідливою є готова їжа, упакована в пластик. Через швидкий ритм життя в місті людина звикає перекушувати саме такою їжею, проте підсумки дослідження показують, що покупці даних продуктів протягом року з’їдають до 2 поліетиленових пакетів.

Відповідна наукова робота була проведена британськими вченими, що представляють університет Портсмута. Вони провели простий розрахунок, оскільки одна порція такої їжі містить не менше 200 мікрочастинок пластика – їх розміри часто складають до 5 міліметрів. Дослідники вирішили розділити їжу в своєму експерименті на 2 групи.

Перша категорія готувалася з “чистих” фермерських продуктів, які потім упакували в пластик. У другому випадку спочатку зміст пластикових мікрочастинок було вище в кілька разів. Експерти зробили висновок, що вони потрапляли в їжу за допомогою вакуумної упаковки. Мікропластик потрапляє в продукти і завдяки кухонному посуді. Що стосується шкоди мікропластику для здоров’я, то це питання ще належить детально проаналізувати.

попередня статтяНутриціолог розповіла про користь зеленої гречки
наступна статтяКурячі яйця благотворно впливають на когнітивні функції людини

Додати коментар