додому Поради

Домашні методи відбілювання зубів

Photo by Rafael Rocha on Unsplash

Відбілити зуби можна вдома.

Бананова шкірка

М’який і нетравматичний метод видалити забруднення з зубної емалі. Мікроелементи, які містить бананова шкірка, зміцнюють зуби і усувають плями фарбувальних речовин від їжі. Чистку шкіркою можна проводити 2-3 рази на тиждень. Просто масажуйте зуби і ясна м’якими рухами внутрішньою стороною бананової шкірки, потім сполосніть рот теплою водою.

Активоване вугілля

Порошок деревного вугілля має абсорбуючий ефект, а також дбайливо видаляє забруднення. Дивно, але такий сильний барвник, як вугілля, здатен також освіжити природну білизну ваших зубів. Нанесіть засіб за допомогою зубної щітки перед основним чищенням. Потім ретельно прополощіть рот чистою теплою водою.

Лимонна цедра

Протирайте зуби цитрусової шкіркою після основної чистки зубів, ефірні олії, які містяться в лимоні, дбайливо очистять емаль від забруднень, освіжать дихання і захистять зуби від фарбування їжею.

Красу і білизну вашої посмішки також допоможе підтримати відмова від шкідливих звичок, на зразок куріння, а також фарбувальних напоїв: чаю, кави, солодкої газованої води та ін.

Джерело

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут