додому Дієти і харчування

Сирна дієта

Сир є відмінним білковим продуктом, який можна використовувати з метою схуднення. Сирна дієта сподобається людям, які люблять сир і всі страви на його основі. Існує кілька варіантів сирної дієти.сирна дієта

Варіант №1

Цей варіант передбачає вживання одного продукту в день — це сиру. Його потрібно розділити на 4 прийоми їжі, і їсти по 200 грам. Сир є білковим продуктом, а для розщеплення білків у шлунково-кишковому тракті потрібна вода, тому в день потрібно випивати не менше 2-х літрів води.

Варіант №2

Крім сиру можна їсти фрукти, ягоди, овочі і мед. Також в один прийом їжі до сиру потрібно додати 2 ч. л. пшеничних висівок.

Зразкове меню другого варіанту:

Сніданок – сир з медом і ягодами;
Обід – сир з овочами;
Полудень – сир з фруктами;
Вечеря – сир з висівками.

Кожна порція повинна бути не більше 200 грам.

Дізнайтесь більше:

Варіант №3

Сирно-кефірна дієта передбачає вживання сиру і кефіру. Для цього потрібно розділити рівними частинами 800 грам сиру і літр кефіру. У проміжках між їжею можна пити зелений і чорний чай. Також слід випивати 6-8 склянок води щодня. Цей варіант можна використовувати кілька днів, не більше. Повторювати сирну дієту можна раз чи два рази в місяць. Для більш швидкого зниження ваги бажано підключити заняття спортом.

Перед використанням цієї дієти необхідно проконсультуватися з лікарем. Людям, які мають хронічні чи інші захворювання в стадії загострення протипоказано застосовувати сирну дієту.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут