додому Сім'я і відносини

Що робити, якщо ви запідозрили його в зраді

1849

Кажуть, що будь-яка жінка здатна відчути зраду свого чоловіка. Навіть якщо немає явних доказів, інтуїція майже ніколи не підводить представниць прекрасної статі. Однак покладатися на «майже ніколи» занадто ризиковано, особливо якщо ви не хочете зруйнувати сім’ю маніакальної ревнощами і безпідставними звинуваченнями. Що ж робити, якщо думки про його можливу зраду не покидають голову? Як не виглядати істеричкою і при цьому докопатися до істини?

foto_poradnica_12.09.2014-011_resized

Для початку уточнимо, що далеко не завжди пізній прихід з роботи або постійна присутність телефону в його руках – це сигнал про зраду. Дуже часто чоловіки затримуються в офісі лише тому, що їм і справді необхідно виконати купу справ, а з телефоном не розлучаються в рівній мірі як чоловіки, так і жінки, які страждають номофобією. Але дружину, що підозрює свого благовірного (або зовсім не вірного?) в зраді, такими поясненнями не візьмеш. Вона бачить підступ буквально в усьому: приходить додому усміхнений, хоча раніше був похмурим, став ретельно стежити за своєю зовнішністю, хоча раніше голився з боєм, а ще й цей дивний мрійливий погляд … Ні, тут явно щось не так. Хочеться з’ясувати все раз і назавжди, розставити крапки над i, але не спитаєш же його напряму – відповідь заздалегідь зрозуміла. Тільки незрозуміло, буде він чесним чи ні. Жінка переживає, мучиться і починає вести себе, як справжнісінька істеричка. Тільки гамівної сорочки не вистачає. Давайте розберемося, чого ж робити ні в якому разі не можна, а що допоможе спокійно розібратися в ситуації.

«Стій, стрілятиму!», або головні помилки ревнивиця

1. Не керуватися почуттями. Звичайно, було б украй нерозумно просити вас не переживати і відпустити негативні думки. Жодна жінка, яка любить свого чоловіка, не зможе спокійно ставитися до раптової підозри в зраді. Але вам слід зрозуміти лише одне – ці внутрішні самокатування працюють проти вас. Рано чи пізно ви не витримаєте і виплеснеться на чоловіка потік необґрунтованих звинувачень (ви-то вже встигли себе накрутити, у вашій голові він у всьому зізнався і погодився підписати заяву про розірвання шлюбу) – і той цілком очікувано назве вас, як мінімум, дурною жінкою. Ви і оком моргнути не встигнете, як помінялася місцями з чоловіком – він стане звинувачувати вас в недовірі і натякати, що непогано було б звернутися до психолога. В результаті – проблема не вирішилася, підозри залишилися, всі шишки летять на вас.

2. Звинувачувати без доказів. Навіть якщо ви розумієте, що нав’язливі думки – це не параноя, але серйозних доказів, що підтверджують його зраду, у вас теж немає, доведеться почекати з доленосною розмовою. В іншому випадку ви почуєте лише: «Звідки ти це взяла? У тебе є фото, листи, смс? Або знову подружки нашептали? »- І знову будете виглядати нерозумною. Ні, це не означає, що неодмінно потрібно надіти перуку, сонячні окуляри і ходити за ним по п’ятах цілими днями, але повірте – якщо докази і є, то вони обов’язково випливуть назовні. Все таємне стає явним.

foto_poradnica_12.09.2014-012_resized

«Повільно, але вірно», або як себе треба вести

1. По-перше, розберіться в своїх почуттях. Так-так, підозрюєте чоловіка в зраді – прислухайтеся, перш за все, до себе. Чи довіряєте ви йому? Чи вважаєте, що він може зрадити? Можливо, ваші підозри – лише результат перегляду серіалу, де головний герой підло вчинив зі своєю коханою? Або ви почали сумніватися в чоловікові після розповіді подруги про те, що «бойфренд її сестри теж цілими днями пропадав на роботі, а потім з’ясувалося, що був у коханки»? Ми, жінки, надто вразливі і часом навіть найбільш зразкових сім’янинів готові записати в зрадники.

2. Проаналізуйте ваші відносини. Чи змінилися вони з тих пір, як ви почали підозрювати його в невірності? Можливо, він став більш палким в ліжку або навпаки зовсім не проявляє інтерес до сексу з вами? Чи можете ви назвати його грубим, чи він все так само ніжний і як і раніше щоранку говорить: «З добрим ранком, кохана»? Ви здивуєтеся, але такий аналіз допоможе багато в чому розібратися. І іноді жінки розуміють, що робота допізна означає лише роботу допізна, а не походеньки наліво.

3. Якщо заспокоїтися не виходить, і думка про його зраду стала нав’язливою, то спробуйте знайти докази своїм підозрам. Так, читати чуже листування погано, а перевіряти кишені і зненацька заставати на роботі якось нечесно. Але в любові, як кажуть, всі засоби хороші. Головне, робіть це так, щоб він ні в якому разі не впізнав і не зміг звинуватити в порушенні особистого простору. Ну, і в агента спецслужб не заграв.

4. Якщо докази, на жаль, знайдені, то прийшов час розмови. Складної, неприємної, але вона повинна відбутися. Звичайно, далеко не кожна зможе взяти себе в руки і, сидячи на кухні, спокійно повідомити про те, що вона все знає. Хтось буде плакать, хтось виставить валізу в під’їзд, а інша виїде до мами і вимкне телефон. Дайте собі час на те, щоб звикнути з думкою про зраду, а потім думайте, що робити далі. Поговорити все-таки варто хоча б для того, щоб зрозуміти, чому він так вчинив – іноді тільки завдяки цій інформації жінки приймають рішення – залишитися або піти.

[yop_poll id=”1″]

Додати коментар