додому Краса і здоров'я

Необхідні вітаміни для жінки

1724

Вітаміни життєво необхідні жіночому організму. Недолік корисних речовин не кращим чином позначається на самопочутті, працездатності, стані шкіри, волосся і нігтів. Крім того, може постраждати репродуктивна функція. Піклуючись про красу і здоров’я, кожна поважаюча себе представниця прекрасної половини людства повинна регулярно заповнювати дефіцит вітамінів, мінералів і мікроелементів.

Найпростіший спосіб підтримати організм – правильне харчування. Вживати  слід достатню кількість свіжих овочів і фруктів. Дуже корисні каші на воді. Хорошу службу послужать молочні та кисломолочні продукти. Не можна виключати з меню м’ясо, рибу,  картоплю. Продукти, що вимагають гарячої обробки, найкраще не смажити, а варити, готувати на пару або запікати в духовці.

вітамиіни для жінок

Збалансоване харчування має важливе значення, проте в сучасних умовах, коли організм постійно відчуває стреси, а шкіра піддається негативному впливу зовнішніх факторів, збалансований раціон не заповнить дефіцит корисних речовин, тому необхідно регулярно приймати вітамінні комплекси.

Яким вітамінам надати перевагу?

Важливо вибрати гарні вітаміни для жінок. Сучасна фармацевтична промисловість пропонує безліч вітамінно-мінеральних комплексів, розроблених з урахуванням вікових та фізіологічних особливостей жіночого організму.

Зберегти красу і молодість допоможуть вітаміни А, D, Е, С:

  • А сприяє збереженню оптимального рівня зволоженості, стимулює регенерацію клітин. Його дефіцит провокує сухість та лущення шкіри;
  • D підвищує пружність і еластичність шкіри, попереджує появу зморшок і допомагає зберегти молодість;
  • Е відповідає за красу шкіри, волосся і нігтів;
  • С підвищує захисні сили організму, допомагає протистояти інфекціям, знижує наслідки впливу нікотину.

Вітаміни групи В ефективно борються з депресією, нормалізують менструальний цикл, прискорюють загоєння дрібних ранок, сприяють оздоровленню шкіри, регулюють жировий обмін, попереджають розвиток анемії і допомагають при нервовому виснаженні.

Дізнайтесь більше:

Як приймати вітаміни?

Щоб отримати максимальну користь для жіночого організму, вітамінні комплекси слід приймати правильно. Насамперед, слід ознайомитися з інструкцією, оскільки навіть дуже хороші вітаміни для жінок можуть завдати шкоди, якщо не дотримуватися дозування і періодичність прийому.

Ефективність вітамінів знижує кава, тому на деякий час краще повністю відмовитися від вживання цього напою або зменшити дозу до однієї чашки в день. Не рекомендується поєднувати вітаміни з антибіотиками, снодійними препаратами та алкоголем.

Існує помилкова думка, що вітамінні комплекси відрізняються високою калорійністю, тому багато жінок обмежують свій раціон, щоб не набрати зайвих кілограмів. Тим часом, прийоми їжі повинні бути регулярними, головне не перевищувати необхідну для нормальної життєдіяльності норму калорій.

Додати коментар