додому Мода і стиль

Мелірування на світле волосся

5692

Кожній жінці час від часу хочеться чогось нового і цікавого, привнесення свіжих і яскравих фарб у своє життя і зовнішній вигляд. Одним з кращих способів поновлення звичного способу є зміна зачіски або кольору волосся. Мелірування як не можна краще підходить для цих цілей, допоможе не тільки змінити імідж, але також виглядати молодше і привабливіше.

Мелірування – це попрядно вертикальне фарбування волосся. Більшість жінок помилково вважають, що мелірування можуть робити тільки брюнетки і шатенки. Насправді робити мелірування можна і на світлі або світло-русяве волосся. Такий спосіб фарбування за рахунок «розбавлення» основного відтінку дозволяє зробити зачіску ефектнішою і зорово збільшити об’єм волосся. Крім того, мелірування є відмінним способом замаскувати сивину для дам у віці.

foto_poradnica_22.09.2014-01_resized

Темне мелірування на світле волосся

Мелірування світлого волосся темними пасмами може бути виконано з використанням наступних відтінків:

  • шоколадний;
  • кавовий;
  • чорний;
  • молочно-шоколадний;
  • темно-медовий і ін.

Варто враховувати, що використання занадто темних тонів на світлому волоссі створює сильний контраст, який підійде не кожній дівчині.

Цей різновид фарбування вимагає високого рівня майстерності та професіоналізму перукаря, т.я. найдрібніші огріхи будуть відразу кидатися в очі. Темне мелірування на світле волосся виглядатиме добре і стильно тільки в тому випадку, якщо забарвлені прядки будуть тонкими і акуратними.

Вагомою перевагою даного типу мелірування є те, що для ненатуральних блондинок при використанні відтінків, співпадаючих з природним кольором волосся, відростаючі коріння будуть виглядати більш природно на загальному тлі.

Руде мелірування на світле волосся

Мелірування рудими відтінками для світлого волосся також переважніше виконувати методом тонких пасом. В такому випадку створюється ілюзія відблисків, яка дозволяє створити яскравий образ, що запам’ятовується. Але також можливе виконання мелірування великими пасмами, завдяки чому зачіска придбає оригінальний і екстравагантний вигляд.

foto_poradnica_22.09.2014-01-01_resized

Для мелірування світлого волосся найбільш підходять мідні відтінки, а також приглушені руді тони. У такій інтерпретації кольорів волосся виглядатиме дуже ніжно і стильно. При виконанні цього виду фарбування дуже важливо витримати колірну динаміку, дотримуючись при цьому правил суміщення теплих і холодних відтінків. Варто додати, що яскраво-руде мелірування не прийнятне для русявого волосся.

Американське (каліфорнійське) мелірування на світле волосся

Американське, або каліфорнійське, мелірування створює ефект волосся, природно вигорілих під променями сонця. Також цей метод називають карамельним або «розтяжкою кольору». При його виконанні застосовується близько 5 близьких відтінків: карамельний, медовий, бежевий, пісочний і т.п.

Технологія каліфорнійського мелірування передбачає фарбування коренів волосся, при її виконанні не застосовується фольга. В результаті цього переливи відтінків непомітні і природні, немає різких смуг і контрастних пасом. Проте якісно виконати таке мелірування під силу тільки першокласному майстру.

foto_poradnica_22.09.2014-01-02_resized

Мелірування на коротке світле волосся

Мелірування короткого світлого волосся дозволяє зробити стрижку структурною, збільшити об’єм волосся, додати образу родзинку і сконцентрувати увагу на красивих рисах обличчя.

Виконуватися таке фарбування може різними способами – з використанням одного і більше тонів, на кінчиках волосся, з тонуванням прядок тільки в області чола, скронь або потилиці. Варто відзначити, що з часом на короткій стрижці мелірування може виглядати неакуратно, тому його необхідно регулярно оновлювати.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут