додому Дієти і харчування

Медики розповіли, як правильно приймати кальцій

244

Кальцій відповідає за багато процесів в організмі, однак у великих дозах він може викликати проблеми із серцем. Лікарі розповіли, як правильно приймати кальцій та пояснили, чим може загрожувати дефіцит цього елементу.

Фото від Yulia Gusterina

Зокрема, нестача кальцію провокує розвиток остеопорозу. Згідно з останніми дослідженнями, приблизно 60% жінок і 30% чоловіків страждають на дефіцит цього елемента. Крім того, фахівці додали, що молодим людям віком до 30 років потрібно збільшувати дози кальцію, оскільки у віці кісткова маса продовжує розвиватися. Жінки віком від 19 до 50 років щодня повинні отримувати 1000 мг кальцію, а коли настає менопауза, доза цього елемента збільшується до 1200 мг на добу, інакше кісткова маса швидко руйнуватиметься.

Для чоловіків норма кальцію така сама, як і для жінок, проте медики рекомендують представникам сильної статі не приймати харчові добавки з кальцієм, а сконцентруватися на спеціальній дієті. Щоб отримати максимальну кількість цієї речовини, необхідно збалансувати раціон. Чоловічий організм, на відміну жіночого, погано засвоює кальцій з таблеток. У той же час лікарі нагадують, що харчові добавки з високим вмістом кальцію негативно впливають на роботу серця.

Увага! Інформація, представлена в статті, має ознайомчий характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування, виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.

Джерело

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут