додому Дієти і харчування

Кукурудзяна дієта для схуднення

2639

Кукурудзяна дієта – це екстремальна дієта, вона практично безбілкова і безжирова. Застосовувати таку дієту можна один-два рази на рік, не частіше. При цьому необхідно дотримуватися правила виходу з дієти, інакше після переходу на звичайну їжу можна відразу ж набрати більше кілограмів, ніж було втрачено під час дієти.

кукурудзяна дієта

У чому особливість кукурудзяної дієти

Кукурудзяна дієта триває 4 дні. Протягом цього часу передбачається вживати кукурудзу в будь-якому вигляді, крім консервованої (в консервованої кукурудзи є цукор та інші добавки, які можуть уповільнити процес скидання ваги).

Хімічний склад зерна кукурудзи в середньому складає: білки – 10,3%, жири – 4,9%, вуглеводи 67,5% (у тому числі моно- і дисахаридів – 2,7%, решта – складні вуглеводи), клітковина – 2 , 1%, зола – 1,2%, вода – 14%. Крім того, в зернах кукурудзи є вітаміни групи В, каротин (провітамін А), вітаміни Е і К. З мінеральних речовин в кукурудзі присутні фосфор, залізо , калій, мідь, магній, цинк, нікель і деякі інші елементи.

Особливістю кукурудзи є те, що в ній багато вуглеводів, але не простих, легкозасвоюваних, а складних, які можуть досить довго забезпечувати організм енергією.

При цьому калорійність 100 г кукурудзи близько 350 ккал, це досить ситний продукт, що забезпечує організм енергією за рахунок вуглеводів і не вимагає для цього розщеплення запасів жиру в людини.

Дізнайтесь більше:

За 4 дні дієти можна позбутися від 3-4 кг. Небезпекою кукурудзяної дієти є дуже низький вміст білка, тоді як організм постійно потребує білки. Після чотириденної дієти за рахунок посилення апетиту можна додати навіть більше, ніж було втрачено. Тому дуже важливо правильно виходити з дієти.

Кукурудзяна дієта на молочній кукурудзі

У щойно дозрілій молодій (молочній) кукурудзі міститься найбільше корисних речовин, що дозволяють позбутися зайвої ваги. Цю дієту можна дозволити собі тільки раз на рік, в сезон дозрівання кукурудзи. Але потрібно чітко уявляти, що за 4 дні можна позбутися в основному від зайвої рідини. Частково можна позбутися і від жиру, але в незначному обсязі. Тому кукурудзяну дієту можна розглядати, як розвантажувальні дні, після яких слід поступово переходити на здорову їжу.

Для кукурудзяної дієти в перші два дні потрібно 4 середніх качана молочної кукурудзи, яку можна відварити звичайним способом або на пару і з’їдати по одному качана 4 рази на день. На третій день потрібно з’їсти три качана кукурудзи, на четвертий – два. Крім того, протягом дня можна вжити по одному свіжому огірку, помідору, болгарському перцю і яблуку (апельсину, ківі). Пити рекомендується не менше 1,5-2 л рідини на добу – питної води, мінеральної води без газу, зеленого чаю.

Після того, як закінчиться дієта, не слід накидатися на їжу. Потрібно дотримуватися правил здорового харчування – не обмежуйте себе в їжі, основу якого складають овочі (у свіжому і приготованому вигляді), каші, молочні продукти, нежирне м’ясо і риба, фрукти.

Дієта на кукурудзяній каші

Кукурудзяну дієту можна проводити і на кукурудзяній каші з використанням кукурудзяної крупи або звичайних зерен кукурудзи. У перший і другий день дієти потрібно з’їсти 400 г каші (2 склянки крупи залити 5 склянками холодної води і варити до готовності без солі і масла) в 3-5 прийомів. Крім того, в раціон можна додавати по одному огірку, помідору, болгарському перцю, блюдця свіжої капусти, яблука, апельсини і ківі, а також відварні гриби (не більше 100 г). Зелень можна вживати в необмеженій кількості.

Протягом наступних двох днів щодня слід з’їдати по 200 г кукурудзяної каші і всі перераховані овочі та фрукти. Вихід їх дієти на кукурудзяній каші повинен бути таким же, як і з дієти на молочній кукурудзі.

Кукурудзяна дієта не може застосовуватися занадто часто. Цю дієту краще розглядати, як розвантажувальну з переходом на здорове харчування.

Додати коментар