додому Вагітність і діти

Коли з’являються перші ознаки вагітності

Жінок, які ведуть активне статеве життя, часто хвилюють питання про можливу вагітність. Не залежно від того, чи бажана дана вагітності чи ні, знати про неї на ранніх термінах просто необхідно.

Ті, хто вже був мамою в більшості випадків вміють прислухатися до своїх відчуттів і визначити наявність вагітності. Недосвідченим жінкам доводиться покладатися лише на свої припущення.

vahitnist_dity-10.07.2014-04

Коли з’являються перші ознаки вагітності? Це дуже індивідуальний процес і залежить від багатьох факторів. Наприклад, стан здоров’я, особливості організму і психологічного стану. Напевно кожна жінка чула про помилкову вагітність, коли всі ознаки «на обличчя», а насправді і зачаття не було.

Існують особливо ранні симптоми вагітності, що:

  1. Вагінальна кровотеча. Через 7-10 днів після запліднення яйцеклітина прикріплюється до стінки матки, що призводить до кровотечі. Багато жінок можуть плутати кровотечу імплантації з місячними, але між ними є великі відмінності. По-перше, імплантаційні виділення мають рожевий колір і швидко припиняються. По-друге, вони не повинні супроводжуватися больовими відчуттями, хоча цей фактор досить індивідуальний. При цьому дуже часто у майбутньої мами немає ніяких ознак імплантації заплідненої яйцеклітини.
  2. Зміни в стані жінки. Приблизно через 1-2 тижні після зачаття жінка може відчувати незрозумілу втому, сонливість, апатію. Її можуть мучити часті мігрені, хоча раніше від головного болю майбутня мама страждала дуже рідко. Причина даних неприємностей цілком логічна — почали вироблятися гормони вагітності, які тепер протягом 9 місяців будуть безпосередньо впливати на організм жінки.
  3. Болі в області грудей. В цей же час деякі майбутні мами відзначають хворобливі відчуття в молочних залозах. Груди можуть ставати більш пружними, грудкуватими і збільшуватися в розмірах. Соски й ареола навколо них одразу можуть потемніти і набрякнути.
  4. Нудота. Про цю ознаку вагітності знає кожна жінка. Виявляється вона з 14 дня після зачаття, але може і зовсім не турбувати жінку, все залежить від індивідуальних особливостей організму. Іноді нудота і блювота можуть свідчити про захворювання ШКТ (шлунково-кишкового тракту), тому будьте обережні з даними симптомом.
  5. Харчова непереносимість і пристрасть до певних продуктів. Як тільки гормони вагітності почали свою справу, жіноча поведінка і її смакові пристрасті починають змінюватися. Справа в тому, що слина зараз має дещо інший склад і продукти, які раніше викликали огиду, можуть мати абсолютно інший присмак.
  6. Підвищення базальної температури. Даний фактор може помітити та майбутня мама, яка ретельно стежить за своїм циклом. Він проявляється за пару днів до місячних, що не настане цього разу.
  7. Затримка місячних. Найбільш явна ознака вагітності, але і не завжди точна. Затримка може відбутися з причини, ніяк не пов’язаної з очікуванням малюка. Це може бути фізичний або емоційний стрес. А іноді менструація може у жінки бути присутня протягом декількох перших місяців вагітності, бували випадки, коли і всі 9 місяців вагітності у жінок регулярно йшли місячні.

Відео по темі: Коли з’являються перші ознаки вагітності

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут