додому Дієти і харчування

Хліб — причина хронічної втоми

19

Хліб в раціоні людини є, мабуть, одним з найдавніших продуктів харчування. По цей час в користь і поживності хліба були впевнені навіть самі фахівці. Однак відомий кардіолог з США Вільям Девіс став стверджувати, хлібобулочні вироби, представлені на ринку сьогодні, як мінімум не приносять практично ніякої користі для здоров’я людини, і краще, утримуватися від їх вживання.

Image by Couleur from Pixabay

За останній час в американських клініках почастішали випадки звернення пацієнтів, які скаржаться на дивний синдром, що характеризується неможливістю сконцентруватися, як повідомив Девіс. Нічого схожого в минулому столітті в медицині США не спостерігалося, тому нездужання того типу було позначено спеціальним терміном – затуманений мозок.

Вчені припускають, що скарги пацієнтів на спади розумової діяльності тісно пов’язані з їх харчуванням. Вся справа в тому, що люди споживають занадто велику кількість продуктів, вироблених з пшениці – хліба і солодкої здоби.

У сучасних сортах пшениці, як стверджує доктор Вільям Девіс, міститься геномодифікований білок, що викликає симптоми постійної втоми, а також сприяє набору зайвої ваги. Експерт головним чином звертає свою увагу на те, що вживання білого хліба в необмеженій кількості призводить до нестачі клітковини в організмі, а без неї нормальне функціонування мозку неможливо.

Пшениця, що вирощується і вживається в їжу сьогодні, як зазначає Девіс, сильно відрізняється від тієї, яку вирощували ще 40-50 років тому. Тепер в складі зернових з’явився гліадин, новий білок, дія якого схоже з опіатами, що активізують певні рецептори мозку у людини і викликають у нього більший апетит. Таким чином, людина починає споживати щодня більшу кількість калорій.

Матеріали новинного характеру не можна прирівнювати до призначення лікаря. Перед прийняттям рішення порадьтеся з фахівцем.

попередня статтяШлюб захищає від інфаркту
наступна статтяУ США з’явилося морозиво, що лікує від застуди

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут