додому Дієти і харчування

Головні правила харчування для продовження життя

197

Істотно збільшити тривалість життя можна за допомогою дотримання певних правил харчування. Необхідно переглянути і раціон харчування. Нутриціолог Марк Гілберт назвав головні правила харчування для продовження життя.

Фото canva.com/p/rido/

Потрібно скоротити споживання калорій, оскільки низькокалорійний раціон може уповільнити старіння і захистити від раку, діабету і хвороби Альцгеймера, повідомив нутриціолог.

За його словами, не менш важливим в організмі є баланс вітаміну D. Кількість його вмісту в організмі обернено пропорційна ризику смерті.

“Вітамін D пов’язаний з імунітетом і допомагає Т-клітинній імунній відповіді”, – пояснив Марк Гілберт
Для збереження тривалості життя необхідно включити в раціон ягоди. Вони покращують здоров’я серця, зміцнюють імунітет і знижують кров’яний тиск. Крім того, для зниження ризику діабету, за словами медика, необхідно регулярно пити зелений чай.

У боротьбі з онкологічними захворюваннями може допомогти чай з імбиром. Також такий напій знижує в організмі рівень холестерину і має потужні протипухлинні властивості. Крім того, сомнолог розповів про вплив сну на імунітет. Саме сон відповідає за здоров’я, красу і довголіття людини.

Увага! Інформація, представлена в статті, має ознайомчий характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування, виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.

Джерело

Додати коментар