додому Поради

Як обрати вантажне таксі та врахувати підводні камені

Замовляючи вантажне таксі можна потрапити в пригоду. Як вибрати вантажне таксі, на що звернути увагу та які «підводні рифи» можуть бути під час перевезення читайте нижче.

Сьогодні на ринку перевізників доволі багато пропозицій, в наш час клієнт обирає вантажне таксі, а не перевізник клієнта. Основна проблема – ціна, як уникнути її зміни та якому перевізнику довірити головне питання на ринку, але не єдине.

Як вибрати вантажне таксі

Першу чергу варто звернути увагу на вантажне таксі, яке має власний сайт. Ця компанія має більше довіри, ніж приватний перевізник з дошки оголошень. Головна перевага, можна впевнитися в досвіді, існує можливість перевірити відгуки. На сайті має бути не лише загальна інформація та контакти. Приклади робіт дуже важлива частина репутації, фото мають бути авторськими, на яких відображається автопарк компанії. Диспетчер компанії може запропонувати вантажівку яка необхідна саме на ваше перевезення, а не запропонує єдино доступну.

Автомобілі компанії обладнані всіма необхідними засобами для кріплення вантажу, засобами пакування (які надається за додаткові кошти). Приватний перевізник не обов’язково обладнує своє авто, так як це може бути дуже витратним. Але це залежить виключно від перевізника.

Ще один фактор, який має вплив на вибір перевізника, те, що вам необхідно перевезти. Чи потрібно задіяти вантажників, та як краще організувати процес.

Вантажне таксі відрізняється від перевізника тим, що вантажне таксі задіяють для швидкого перевезення невеликої кількості речей, або меблів.

Як оформити заявку

В першу чергу правильно оформлена заявка дозволить точно визначити ціну на перевезення. Для диспетчера потрібно надати всю перераховану інформацію:

Яке вантажне таксі вам потрібно (розмір авто). Для цього треба вказати об’єм вантажу.

Чи потрібні вантажники, або завантажуєте власноруч. (якщо потрібні вантажники, потрібно вказати наявність вантажних ліфтів на обох адресах).

Адресу завантаження та розвантаження, щоб визначити відстань.

Дату та час на який буде заброньовано автомобіль.

Для того, щоб уникнути зміни ціни в процесі виконання робіт необхідно занотувати надану інформацію та ціну. Може бути у вигляді СМС, або повідомлення в месседжері. Це дозволить підтвердити, що об’єм не змінено, тому причини змінити ціну немає.

На що звернути увагу

Замовляючи вантажне таксі треба зважати не лише на фіксацію ціни, правильно підібрану вантажівку, наявність засобів кріплення, та репутацію.

Бажано переглянути відео роботи вантажників, це дозволить вам зробити висновок, яким людям ви доручаєте свої речі та меблі. Наскільки відповідальна компанія, чи були випадки не подачі вантажівки, що може бути неприємним сюрпризом.

Інформація та фото «Груз Онлайн»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут