додому Краса і здоров'я

Довготривале вкладання на середнє волосся — зачіска без проблем

Кожна жінка, яку природа обдарувала прямими, шовковистим волоссям, хоч раз у житті думали, чи не зробити їй хімічну завивку або довготривале вкладання волосся. Багато дівчат від роздумів на цю тему переходять до справи і відправляються до перукаря, щоб на кілька місяців стати володаркою великих хвиль або дрібних кучериків, але не всі залишаються задоволені результатом. Що варто враховувати жінкам, які замислюються, чи підходить їм довготривале вкладання на середнє волосся?

10-01-15-foto-700x466-1

Довготривале вкладання і хімічна завивка — в чому різниця?

Довготривале вкладання, яке інакше називається карвінгом, вважається більш делікатним і безпечним для волосся, ніж звичайна хімічна завивка. Речовини, які використовуються для довготривалого вкладання, проникають у волосся не так глибоко, як засоби для хімічної завивки, хоча і вони не є абсолютно нешкідливими.

Між цими двома процедурами є й інші важливі відмінності. Якщо хімічна завивка — це завивка і більше нічого, то довгострокове вкладання пропонує більш широкі можливості. За допомогою цього методу можна надати волоссю додатковий об’єм, підняти їх біля коріння, надати потрібну форму кінчикам волосся, тим самим на деякий час практично позбавивши жінку від необхідності витрачати час на вкладання. Звичайно, при бажанні можна як і раніше використовувати лаки для волосся, бігуді, плойки та інші засоби для вкладання, змінюючи зачіску відповідно до настрою і випадку.

До того ж, методом довготривалого вкладання можна і просто завивати волосся, але найкраще вона підійде для створення великих локонів і хвиль. Для дрібних кучериків все ж рекомендується вибирати хімічну завивку — при використанні цього методу вони будуть краще і довше тримати потрібну форму.

Про що варто подумати, перш ніж робити довготривале вкладання на середнє волосся?

Важливе питання, яким задаються далеко не всі бажаючі зробити довготривале вкладання, полягає в тому, наскільки після такого вкладання зменшується довжина волосся. Якщо для жінок з довгим і коротким волоссям це не так важливо, то власницям волосся середньої довжини це обов’язково потрібно враховувати при виборі сережки. Нерідкі випадки, коли жінка з волоссям довжиною до плечей очікує, що після того, як методом карвінгу вона отримає м’які, красиві кучері такої ж довжини. Не дивно, що вони розчаровуються, коли бачать в дзеркалі локони, що звисають трохи нижче підборіддя, а іноді виявляють, що волосся, яке при невеликій довжині бувають досить легкими, утворили на голові пишну шапку. З цієї причини, якщо ви плануєте зробити довготривале вкладання на середнє волосся, краще відразу виключити вкладання з дрібними і навіть середніми кучерями. По-перше, при використанні цієї техніки вони будуть погано триматися, а по-друге, готова зачіска може виявитися набагато об’ємнішою, ніж ви очікуєте.

Якщо за допомогою довготривалого вкладання ви збираєтеся тільки підняти волосся біля коріння і злегка завити кінчики волосся і чубчика, довжина може зменшитися всього на 2-4 см. Якщо ж ви хочете зробити великі локони або хвилі, волосся може стати коротшим на 4-6 см, а іноді й більше.

Крім цього, слід об’єктивно оцінити стан свого волосся. Хоча довготривале вкладання і вважається делікатною процедурою, якщо у вас дуже сухе і / або пошкоджене волосся, вона може завдати їм серйозної шкоди. До речі, тим, у кого волосся жирне, процедура може, навпаки, піти на користь — після такого вкладання волосся стає сухішим і повільніше забруднюються. Зрозуміло, з часом активність сальних залоз відновиться до колишнього рівня.

Не слід робити довготривале вкладання, якщо протягом останньої пари місяців ви знебарвлювали волосся, робили хімічну завивку або випрямлення волосся.

За пару тижнів до процедури рекомендується щодня використовувати кондиціонер для волосся, і кілька разів провести процедуру глибокого кондиціонування. За добу перед карвінгом на волосся краще не наносити будь-які косметичні засоби — через них ефективність засобів, що використовуються для довготривалого вкладання, може знизитися.

10-01-15-foto-700x466-2

Кому варто робити довготривале увладання на середнє волосся

В першу чергу, ця процедура буде корисна жінкам з тонкими, але здоровими волоссям. Карвінг може додати їм об’єм (точніше, створити ілюзію об’єму), і ви зможете два-три місяці обходитися без мусів, що підводять волосся біля коріння.

Довготривале вкладання відмінно підійде жінкам з волоссям середньої довжини, які підстрижені шарами. За допомогою цієї техніки можна надати стрижці потрібний обсяг і форму, і, при бажанні, злегка підкрутити кінчики різних шарів.

Боб довжиною до плечей або до лопаток буде виглядати особливо ефектно і жіночно, якщо, використовуючи техніку довготривалого вкладання, завити волосся великими локонами.

Власниці будь-яких чубків — коротких і довгих, прямих і косих — можуть за допомогою карвінгу надовго надати їм бажану форму. Завдяки цьому ваша зачіска буде відмінно виглядати в будь-який час доби — принаймні, протягом пари місяців.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут