додому Поради

Довготривале вкладання на коротке волосся — особливості вкладання

Довготривале вкладання на коротке волосся дозволяє створити стильну зачіску, над якою не доведеться щоранку по півгодини працювати з феном, плойкою і лаком в руках.

Хімічна завивка на коротке волосся часто асоціюється з жінками похилого віку, багато з яких в зачісках цінують, насамперед, зручність і практичність. А як щодо довготривалого вкладання? Ця відносно нова процедура вже встигла набути численних прихильниць. Одна з причин цього — поширена думка про те, що довготривале вкладання, або карвінг, безпечне для волосся. Насправді це не так — будь-яка обробка волосся сильнодіючими хімічними речовинами може призвести до пошкодження, сухості, появи посічених кінців, і до інших проблем. Втім, у популярності карвінгу є й цілком обґрунтовані причини. Карвінг — це справжня знахідка для тих, у кого постійний дефіцит вільного часу, і хто хоче чудово виглядати, витрачаючи на це мінімум зусиль.

11-01-15-foto-700x471-1

Кому не варто робити довготривале вкладання на коротке волосся?

Взагалі, з питанням про те, чи можна вам робити довготривале вкладання, або поки краще почекати, слід звернутися до фахівця, але є ряд випадків, коли більшість майстрів рекомендують утриматися від цієї процедури.

  1. По-перше, довготривале вкладання не варто робити жінкам з дуже слабкими, ламкими, пошкодженими і, особливо, яке випадає волоссям. Карвінг може значно погіршити всі ці проблеми. Навіть жінкам зі здоровим волоссям протягом декількох тижнів перед процедурою рекомендується особливо ретельно за ними доглядати — кожного разу після миття голови користуватися кондиціонером, не рідше трьох разів на тиждень робити маски, проводити глибоке кондиціонування волосся.
  2. По-друге, довготривала укладка не підходить тим, у кого волосся коротше десяти сантиметрів.
  3. По-третє, його не варто робити під час вагітності, грудного вигодовування та менструації. Передбачається, що через особливості гормонального фону у жінок в ці періоди укладання виходить менш стійкою.

Процедура укладання та її результати

В цілому, процедура довготривалого вкладання дуже схожа на хімічну завивку. На чисте волосся наносять рідину, під впливом якої дисульфідні зв’язки, що відповідають за певну форму волосся, стають менш міцними. Потім роблять вкладання, особливості якого клієнт обговорює з майстром ще до початку процедури. За допомогою техніки довготривалого вкладання можна підняти волосся біля коріння, структурувати шари стрижки, завити чубок і кінчики волосся. Результатом процедури може бути як елегантний класичний боб, покладений м’якими хвилями, так і завзята стрижка пікс з пасмами, що стирчать в різні боки.

Завивку великими хвилями або локонами потрібно робити на волоссі довжиною до підборіддя або довше, але не коротше. Її можна зробити на різних стрижках, таких як класичне каре або «рваний» боб. Вкладання м’якими хвилями або великими кучерями виглядає дуже жіночно, підходить до будь-якої форми обличчя і створює враження об’ємної, пишної шевелюри. Асиметричний боб з завитими кінчиками, піднятими у коренів волоссям і косим чубчиком відмінно підійде як молодим дівчатам, так і дорослим жінкам.

Після того, як вкладання готове, перукар обробляє волосся нейтралізатором, який і фіксує їх у новому положенні. Як правило, на короткому волоссі вкладання тримається досить довго — від двох до трьох місяців. Оскільки короткі стрижки потрібно часто коригувати, настійно рекомендується підстригатися незадовго до того, як ви будете робити довготривале вкладання.

Догляд за коротким волоссям після довготривалої укладання

Два дні після вкладання не слід мочити волосся (не рекомендується не тільки мити голову, але також ходити в басейн або гуляти під дощем без парасольки). Після закінчення цього терміну ви можете мити і вкладати волосся (якщо це необхідно), як раніше. Втім, фахівці радять використовувати для миття шампунь, призначений для завитого волосся — він зробить вкладання трохи більш стійкішим. Як мінімум, раз на тиждень робіть зволожуючі маски для волосся, і один-два рази на місяць проводіть глибоке кондиціонування.

Регулярно робіть масаж голови з використанням теплої олії (оливкової, мигдальної або касторової) — він покращує кровообіг в шкірі, і сприяє відновленню волосся, які могли бути пошкоджені в ході вкладання.