додому Дієти і харчування

Дієтологи назвали найкращий напій для схуднення

Напої, що містять велику кількість антиоксидантів та кофеїну, допомагають боротися із зайвими кілограмами і навіть знижують кількість вісцерального жиру, який вважається найбільш небезпечним. Про це розповіли дієтологи.

Фото canva.com/p/bdspnimage/

За їхніми словами, вони говорять про різні сорти чаю. Будь-який чай має унікальні властивості, в тому числі, за його допомогою можна знизити артеріальний тиск, відновити пошкоджені клітини та зменшити загрозу виникнення хвороби серця. Крім того, регулярне вживання окремих сортів чаю допомагає боротися із надмірною масою тіла. Залежно від мети потрібно вибрати чай з кофеїном або трав’яний напій. Як пояснили фахівці, кофеїн міститься в білому, зеленому та чорному чаї, а також у жасмині.

За словами медиків, якщо говорити про найкращий напій для спалювання жиру, то ним є зелений чай. Доведено, що він містить унікальні сполуки, що сприяють розщепленню жирових клітин. А ось чорний чай з високим вмістом кофеїну рекомендований для покращення обмінних процесів та для стримування апетиту. У результаті дієтологи дійшли висновку, що кожна людина, яка хоче розлучитися із зайвою вагою, щодня повинна вживати по одній-дві чашки і зеленого, і чорного чаю.

Джерело

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут