додому Дієти і харчування

Дієтолог Дюваль назвала найкорисніше м’ясо

412

Лікар-дієтолог Анжеліка Дюваль розповіла, що найбільш корисними з усіх видів м’яса, особливо для літніх людей, можна вважати кролика і індичку. Вони екологічно чистіші: “Кролик і індичка не виносять хімічних харчових добавок в своєму раціоні і лікарських препаратів, тому вони найчистіші. Якщо ми звернемо увагу, таке м’ясо використовується в дитячому харчуванні”, – пояснила фахівець.

Photo by Sam Moghadam Khamseh on Unsplash

М’ясо кролика і індички добре засвоюється. Щоб процес травлення проходив ще краще, Анжеліка Дюваль радить зробити з нього фарш, додати яйце, трохи вершків, сформувати котлетки і запекти в духовці.

Літнім людям дієтолог рекомендує не зациклюватися тільки на тваринному білку і вживати м’ясо не частіше 4-5 разів на тиждень, навіть якщо це кролик або індичка. Решта білок повинен бути рослинним, з круп і овочів. “Чим ширший спектр отримання білків, тим краще. Вони містяться практично в будь — якій їжі, просто в різному складі», – констатує Анжеліка Дюваль.

Матеріали новинного характеру не можна прирівнювати до призначення лікаря. Перед прийняттям рішення порадьтеся з фахівцем.

Додати коментар