додому Гороскоп

Астрологічний прогноз на тиждень з 25.09 по 01.10

25 вересня-1 жовтня

Це абсолютно не найкращий період для початку будь-яких, особливо нових і складних справ. Абсолютно всім не вистачає потрібної інформації або ви отримуєте ту, яка згодом виявиться помилковою. Багато людей надмірно довірливі, і не звертають уваги на деталі. Займіться дрібними домашніми клопотами, намагайтеся більше часу в колі сім’ї. Друзі в цей період часу можуть вас підводити.

Овен
21 березня – 20 квітня

У Овнів досить складний період, коли ви буквально у всьому залежите від чужої думки і бажання вам допомогти. Ви зараз менш рухливі, активність впала, і настрій далеко не найкращий. Розберіться в собі, зрозумійте, в чому причина вашого невдоволення життям. У вівторок не рекомендується змінювати плани, це лише може погіршити.

У середу будь-які нові контакти обернутися дивними подіями, і потім щось довести вам буде складно. У четвер справи потроху йдуть в гору, і овни приходять в себе. Особистим життям потрібно зайнятися в суботу — це відмінний день для побачень.

Тілець
21 квітня – 21 травня

Тільці весь тиждень можуть бути переповнені заздрістю до більш успішних людей, і це вам буквально заважає жити. Ви розумієте, що могли б досягти набагато більшого, ніж вони, але упустили свій шанс. Зіткнення інтересів можуть виникнути насамперед на роботі, і колеги вас надзвичайно дратують.

Тільці в середу дізнаються новини, які чимось їх порадують, пов’язані з вкладенням грошей. Тут ви встигли вчинити дуже правильно. До кінця цього тижня у вас може початися бурхливий роман, і ви забуваєте про все навколишнє, вас супроводжує прекрасний настрій всі вихідні.

Близнюки
22 травня – 21 червня

Близнюки нарешті починають нести відповідальність за ті обіцянки, які ви давали вже давно. Ви робите дуже порядно, заслуговуєте на повагу. Серйозна розмова у вівторок може призвести до того, що у вас з’являться шанси на підвищення у посаді.

Середу і четвер краще приділити родині, є питання, які потрібно терміново вирішити, вони пов’язані з дітьми і їх освітою. Близнюки налаштувалися на якусь велику покупку, але краще раніше, ніж наприкінці тижня, її не робити. Тоді вона буде набагато економніше.

Рак
22 червня – 23 липня

Раки перебувають у стані гармонії і спокою, що буває з вами вкрай рідко. Мабуть, вас дуже радує все що відбувається в особистому житті, з партнером панує повне взаєморозуміння, цілком імовірно, що ви десь разом відпочиваєте або у вас з’явилися спільні інтереси.

Раки зараз легко йдуть на поступки, але от на роботі пильність втрачати не варто! Вас можуть обійти конкуренти, коли ви цього зовсім не чекаєте. У п’ятницю Раки готуються до вечірки, і проведете її в компанії близьких подруг.

Лев
24 липня – 23 серпня

Левиці відрізняються завидною спритністю, і всі справи вирішують зі своїх позицій, які вважають єдино правильними. Але ви певно знаєте, що робите, і ваша вигода очевидна. Найцікавіші події можуть відбутися в середу, ви опиняєтеся в центрі уваги, і буквально в п’яти хвилинах від справжньої слави. Не пропустіть момент.

У четвер Леви відкидають нове знайомство, і роблять це абсолютно справедливо, що людина вам явно не підходить. Зате розважитися вам належить в суботу, ви можете затьмарити всіх своєю красою.

Діва
24 серпня – 21 вересня

У Діви справи починають потроху вирівнюватись, і піднімається настрій. Ви вирішуєте важливе питання, що вас давно мучило, і воно якимось чином буде стосуватися одного з членів вашої сім’ї. Комусь ви можете надати реальну допомогу.

Діви схильні зараз квапити події у вирішенні фінансових питань. Займіться улюбленою справою, проаналізуйте ситуацію, і в четвер можна діяти. Поки не переживайте про особисте життя, у вас попереду прекрасні часи. Ви можете самі починати з кимось знайомитися.

Ваги
22 вересня – 23 жовтня

Ваги останнім часом не надто впевнені в правильності того, що відбувається, і як завжди, схильні звинувачувати самих себе у всіх поточних проблемах. У вас підвищена недовірливість, скрізь ввижаються вороги і недоброзичливці. Тиждень абсолютно не підходить для зміни місця роботи, а до цього вас можуть підштовхувати якісь обставини.

Уникайте конфліктних ситуацій у вівторок, тоді тиждень пройде більш позитивно. В особистому житті у Терезів повний порядок. Ви задоволені абсолютно всім. Партнер може зробити вам приємний сюрприз і дуже скоро!

Скорпіон
24 жовтня – 22 листопада

Скорпіони сповнені енергії, і вони якраз і прагнуть до якихось змін у навколишньому середовищі. Ви можете діяти з позицій сили, примушувати всіх прислухатися до вашої думки, і таким чином наживати собі ворогів, як це вміють робити саме Скорпіони. У вівторок краще тримати язик за зубами, щоб цього справді не сталося.

Ваші фінансові справи можуть піддаватися критиці з боку чоловіка, і в чомусь він дійсно правий. Сексуальний аспект відносин присутній у вас в п’ятницю або суботу.

Стрілець
23 листопада – 21 грудня

Стрільці давно внутрішньо готуються до зміни роботи, але написати заяву про звільнення ви можете як раз зараз. Ви впевнені у правоті свого рішення, хоча не всі аспекти заздалегідь продумані, і краще б цим ще зайнятися у вівторок, потім щось змінювати буде вже пізно.

У четвер на вас чекає ділова вечеря, на якій ви зможете відстояти свою думку. Кінець тижня – просто калейдоскоп якихось цікавих зустрічей, нових знайомств. Ви вирішили повноцінно відпочити перед тим, як взятися за нову діяльність. В оптимізмі Стрільцям не відмовити.

Козеріг
22 грудня – 19 січня

Козероги завжди беруть на себе занадто багато відповідальності, і тепер самі це починають розуміти. На вас поклали безліч обов’язків на роботі, так і вдома чоловік повністю на вас розраховує. Він може навіть перебувати у відрядженні, ніж тільки посилить ваше положення.

Козероги втомлюються, але сподіваються, що скоро відпочинуть, мабуть, ви плануєте відпустку. В суботу можна відправитися за покупками, і чим себе потішити, ви це давно заслужили. Кінець тижня пройде більш приємно, ніж його початок.

Водолій
20 січня – 19 лютого

Водолії якось погано уживаються в осінь, вам до цих пір здається, що ви мало відпочили, і в голові можуть з’являтися думки про короткостроковий відпочинок. Цілком імовірно, що ви цілком можете собі це дозволити, і серйозніше задумаєтеся про це у середу.

У четвер кілька незвичних справ можуть абсолютно вибити вас з колії, не варто брати на себе зайвих обов’язків. Зустріч з подругами може прояснити ваше особисте життя, але не варто вірити всьому, що вам говорять. Розберіться у всіх деталях дуже ретельно.

Риби
20 лютого – 20 березня

Рибам нудьгувати ніколи, але в основному це якось пов’язано з домашніми справами. Це може бути ремонт квартири, продаж її, поліпшення житлових умов, і скрізь треба бути дуже пильною. В цей період вас хтось може обманювати і вельми успішно.

Потрібні грамотні партнери, і якщо їх немає, обзавестися ними можна в четвер. Кінець тижня для Риб більш спокійний, мабуть, вас запросять за місто, і ви зможете провести час з кращими друзями. Можете і в них попросити поради!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут