додому Мода і стиль

Денний макіяж для зелених очей — дивовижні переливи

Відсоток зеленооких серед населення планети дуже малий, і з невідомих причин цей колір очей значно частіше зустрічається у жінок, ніж у чоловіків. Роблячи макіяж, ви практично створюєте оправу для коштовностей; за допомогою цієї оправи можна як приглушити природну красу зелених очей, так і зробити їх ще більш виразними і привабливими. Вечірній макіяж пропонує більш різноманітні можливості в цьому плані, але і денний макіяж для зелених очей може творити чудеса.

03-01-15-foto-770x433-1

Кольори для денного макіяжу зелених очей

Вибір кольору — найважливіший етап у створенні макіяжу очей. Незалежно від того, наскільки сильні ваші навички в нанесенні макіяжу, якщо колір був обраний неправильно, хороша техніка вже не буде грати особливої ??ролі.

Теплі нейтральний відтінки

Бежеві і бежево-рожеві тони, близькі до природного кольору шкіри, підходять практичним до будь-якого кольору очей, і зелені очі — не виняток. Крім цього, в денному макіяжі рекомендується використовувати світлі відтінки бронзового і сіро-коричневий колір. Ці тони чудово виділяють зелені райдужки, і при цьому самі по собі не кидаються в очі, що особливо важливо для денного макіяжу.

Мідь

Мідний колір не відносять до нейтральних, але він, і як світло-бронзовий колір, прекрасно відтіняє зелені очі, і не виглядає занадто яскравим для повсякденного макіяжу. До того ж, поруч з різними відтінками мідного зелені очі виглядають більш глибокими і виразними.

Сірий колір

Взагалі, сірий колір в макіяжі зелених очей (і особливо — сіро-зелених, які зустрічаються набагато частіше, ніж очі чистого зеленого кольору) треба використовувати дуже обережно. Створюючи денний макіяж, спробуйте наносити трохи світло-сірих тіней на шкіру у внутрішніх куточків очей, щоб зробити очі візуально більшими. Крім цього, таке використання тіней світлого кольору (не тільки світло-сірого, а й, наприклад, білого або світло-золотистого) освіжає обличчя і робить менш помітними ознаки втоми і недосипу.

Світло-фіолетовий колір

Світло-фіолетовий колір відмінно поєднується з зеленими очима, хоча в денному макіяжі його потрібно використовувати в невеликих кількостях.

Еспресо

Бежевий, бронзовий, мідний — зеленим очам йдуть всі кольори, в яких присутні відтінки коричневого; мабуть, найбільш глибоким і насиченим з них є колір еспресо. Використовуйте цей колір для створення денного макіяжу, тільки якщо у вас темні брови і волосся; зеленоокі блондинки можуть застосовувати його, хіба що, ввечері.

Темно-зелений колір

Всі зеленоокі красуні, напевно, не раз чули, що зелений колір в макіяжі їм протипоказаний. Тут є частка істини, але не потрібно сприймати цю раду візажистів занадто категорично. Насправді цілком можна використовувати темні, насичені відтінки зеленого, які добре відтіняють зелені очі більш світлих відтінків.

Рожевий колір

Рожевий колір теж відмінно підкреслює зелені очі — поруч з ними їх колір стає більш чистим і насиченим. Для денного макіяжу ідеально підходять різні відтінки світло-рожевого; їх можна поєднувати з бежевим, кавовим, мідним, бронзовим, і багатьма іншими кольорами.

Приклад денного макіяжу для зелених очей

В першу чергу, якщо це необхідно, нанесіть на шкіру навколо очей консилер відповідного кольору. Також можна нанести на верхню повіку тонкий шар прозорої пудри — завдяки їй зменшується ймовірність того, що тіні протягом дня будуть скочуватися і збиратися в складках повік.

На всю верхню повіку, до брови, нанесіть найсвітліші тіні. Для денного макіяжу відмінно підходять прозорі, світло-бежеві, бежево-рожеві тіні. Використовуйте їх в невеликій кількості і дуже ретельно розтушовуйте — вони повинні бути практично непомітними.

На згин повік нанесіть тіні бежевого, світло-оливкового і бронзового кольору. Потім нанесіть на рухому повіку більш темний колір, наприклад, кавовий або фіолетовий. За допомогою маленького пензлика створіть плавні переходи між тінями різних кольорів.

У денному макіяжі можна обійтися без підводки нижньої повіки, але якщо ви використовуєте її, вибирайте дуже світлі, спокійні кольори.

Якщо у вас темні вії, можете скористатися тільки прозорою тушшю для вій. Якщо ж ви хочете підфарбувати вії, вибирайте туші відтінків коричневого — більш світлих, якщо у вас світле волосся, брови і вії, і темніших, якщо ви брюнетка.