додому Мода і стиль

Вечірній макіяж для зелених очей – спокусливий і виразний

1690

Вечірній макіяж для зелених очей дуже різноманітний, і дозволяє перетворити ваші очі на справжню коштовність. Серед переваг зелених очей – їх рідкість і виразність, завдяки чому жінкам з такими очима навіть на вечір не обов’язково робити дуже яскравий макіяж.

foto_1 150

Як зробити вечірній макіяж для зелених очей

Якщо ви хочете створити природний вечірній образ, використовуйте для макіяжу очей оливкові, шоколадні, золотисті або бронзові тіні з шіммери. Вони можуть бути трохи більше темних відтінків, ніж ті, які ви використовуєте днем. Щоб надати образу більше виразності, скористайтеся ліловими, сріблясто-рожевими або бузковими тінями.

«Котяче око» – чудовий вибір для зелених очей, в яких від природи є щось котяче. Однак тут потрібно врахувати одне обмеження – такий макіяж зовсім не підходить жінкам з маленькими очима.

Оскільки цей макіяж привертає до очей особливу увагу, шкіра навколо очей має виглядати ідеально. Замаскуйте консілером тіні під очима та інші косметичні недоліки. Також можна нанести на шкіру трохи розсипчастої пудри, що ідеально підходить до кольору шкіри або прозорою, щоб зробити макіяж стійкішим.

Тепер нанесіть тіні; спробуйте використати, наприклад, поєднання золотистого, бронзового і шоколадного, сріблястого і мідного, сріблястого і лілового, золотистого і кольору фуксіі. Наносіть тіні, як звичайно: світліші – на верхню повіку, більш темні – на нижню.

Потім візьміть контурний олівець відповідного кольору, підведіть ним очі, і намалюйте стрілки – вони можуть бути як зовсім короткими, так і довгими і широкими. Другий варіант добре підходить для нічного клубу, дружньої вечірки або карнавалу, але для офіційних заходів краще вибирати макіяж з не надто помітними стрілками.

Малювати обведення і стрілки можна олівцями одного або двох, і навіть трьох кольорів, а також різними тінями, використовуючи для цього тонкий пензлик. Якщо ви вирішили використовувати два кольори, може спробувати наступні варіанти:

  • Підведіть верхню повіку олівцем шоколадного або кавового кольору, і ним же намалюйте стрілку. Цим же олівцем підведіть нижню повіку, провівши лінію всього на кілька міліметрів від зовнішнього і внутрішнього куточків очей. Контур нижньої повіки ретельно розтушуйте. У центрі нижньої повіки, під райдужною оболонкою, проведіть контур бірюзового або сріблястого кольору. Це відмінно підкреслить колір ваших очей, і додасть йому велику насиченість;
  • Намалюйте уздовж верхньої повіки контур кавового кольору. Якщо вам хочеться чогось більш незвичайного й сміливого, використовуйте підводку темно-сливового або темно-зеленого кольору. Намалюйте цим же кольором дві тонкі стрілочки від верхньої і нижньої повіки, залишивши між ними відстань в пару міліметрів. Темно-сріблястим кольором підведіть нижню повіку від зовнішнього куточка ока, і зупиніться за 4-5 міліметрів до внутрішнього куточка. Віко у внутрішнього куточка ока підведіть світло-сріблястим кольором, і ним же зафарбуйте вільний простір між двома стрілками. Коли стрілки «котячого ока» будуть готові, нафарбуйте вії. Якщо ви використовували підводку коричневого або темно-зеленого кольору, туш повинна бути коричневою; з підведенням темних відтінків фіолетового буде добре поєднуватися туш кольору баклажана.

Для димчастого макіяжу очей зеленооким дівчатам краще всього вибирати різні відтінки коричневого в поєднанні з білим, бежевим, кольорів шампанського, блідо-рожевим, оливковим або болотним кольором. Вибирайте тіні, не забувайте, що відтінки зеленого в макіяжі повинні якомога сильніше відрізнятися від кольору ваших очей. Наведемо один приклад димчастого макіяжу для зелених очей.

Нанесіть на верхню повіку, майже до брів, тіні світло-бежевого, білого кольору, або кольору шампанського, і ретельно розтушуйте їх. На згин повік і трохи вище нанесіть тіні оливкового або коричневого кольору, і також розтушуйте. Тіні найтемнішого кольору, наприклад, кавового, нанесіть на рухому частину вій, до лінії росту вій. Тепер тонким пензликом нанесіть трохи темних тіней на нижню повіку у зовнішнього куточка ока і намалюйте тінями коротку стрілку (всього кілька міліметрів) від зовнішнього куточка. Ретельно розтушуйте тіні, щоб переходи між різними кольорами стали дуже плавними. Нижню повіку до внутрішнього куточка ока підведіть тінями або олівцем бронзового, золистого і сріблястого кольорів.

попередня статтяДенний макіяж для зелених очей – дивовижні переливи
наступна статтяДенний макіяж для блакитних очей – скромний, але примітний