додому Мода і стиль

Денний макіяж для карих очей: яким кольорам тіней віддати перевагу

Карий — найпоширеніший колір очей у світі, але від цього карі очі не стають менш привабливими. Навпаки, карі очі, мабуть, є найбільш виразними, і абсолютно точно — найяскравішими з усіх. Це накладає певні обмеження на денний макіяж для карих очей — наприклад, буває важко підібрати губну помаду, з якою можна було б створити досить нейтральний образ (як відомо, в макіяжі потрібно робити акцент або на губах, або на очах, а карі очі, особливо якщо вони мають темно-коричневий, майже чорний колір, в певному сенсі самі по собі є яскравим акцентом). Тим не менш, у власниць карих очей є маса можливостей підкреслити свою красу за допомогою декоративної косметики так, щоб виглядати доречно і на ділових переговорах, і під час походу по магазинах у денний час.

03-01-15-foto-770x588-1

Кращі кольори для карих очей

Відтінки коричневого добре поєднуються з численними кольорами, і однією з кращих і найбільш ефектних комбінацій є карий і пурпурний колір, а також карий і фіолетовий. Пурпурний і фіолетовий підходять до різних тонів шкіри, кольорам очей і волосся, до того ж, ви можете підібрати різні відтінки пурпурного на всі випадки життя. Для денного макіяжу ідеально підійдуть тіні і / або підводка світлих пурпурних або фіолетових тонів. Крім цього, можна використовувати туш для вій кольору баклажана — це один з найбільш темних відтінків фіолетового. Багато карооких жінок за звичкою віддають перевагу чорним тушам для вій, які, безперечно, виглядають дуже ефектно, але для денного макіяжу (особливо якщо у вас світло-коричневий колір очей і світла шкіра) має сенс вибирати туші більш світлих тонів.

Тіні «металевих» кольорів — золотисті, бронзові, сріблясті — ідеально підходять до карих очей, але в денному макіяжі їх потрібно використовувати дуже обережно. Вибирайте найбільш світлі металеві тони, наносіть їх у невеликій кількості, ретельно розтушовуйте, і віддавайте перевагу тіням з дрібним шіммери. Особливо важливо при використанні металевих кольорів для створення денного макіяжу знати міру: наприклад, можна нанести трохи сріблястих тіней на шкіру у внутрішнього куточка ока — це додасть темним очам велику глибину і виразність, проте але не варто наносити їх на всю верхню повіку. В цілому ж, тіні кольору різних металів краще підійдуть для вечірнього макіяжу.

Відтінки зеленого і синього відмінно поєднуються з карими очима, але їх потрібно використовувати правильно і помірно, дотримуючись принципу «краще менше, та краще». Наприклад, можна нанести трохи блідо-блакитних тіней на куточки очей — завдяки цьому білки очей будуть виглядати більш світлими, а райдужка по контрасту з ними буде здаватися темнішою. Зелені тіні або підводка найкраще підійдуть карим очам горіхового відтінку — вони підкреслюють їхній колір, і надають їм особливого сяйва.

Нарешті, ви не помилитеся, якщо виберете для денного макіяжу тіні нейтральних тонів — коричневого, бежевого, і так далі. Наприклад, поєднання бежевого (на верхній повіці) і шоколадного (на рухомій повіці) підійде для денного макіяжу практично всім власницям карих очей. Вибираючи тіні, пам’ятайте, що більш світлі тони підсвічують карі очі і роблять їх візуально більше, а більш темні — зменшують їх, зате підкреслюють форму очей.

Різні відтінки коричневого

Райдужна оболонка людського ока може мати різні відтінки коричневого, і для кожного з них ідеально підходять різні кольори. Наприклад, темно-карі, майже чорні очі, крім нейтральних кольорів, добре поєднуються з трав’янисто-зеленим кольором, глибокими відтінками фіолетового і навіть вугільно-сірим. Золотистий і бронзовий колір теж відмінно підходить таким очам, але їх краще залишити для вечірнього макіяжу.

Якщо ваші очі не дуже темні, але далекі від світло-коричневого, горіхового кольору, вам підійдуть практично всі кольори, які рекомендується використовувати в макіяжі для карих очей. Особливо добре з такими очима гармонують блакитні і шоколадні, а також бронзові тіні, які, втім, теж рекомендується використовувати у вечірньому, а не в денному макіяжі.

Для світло-карих і горіхових очей візажисти радять вибирати різноманітні відтінки коричневого, бежевий і моховито-зелений колір.

Додаткові рекомендації

У денному макіяжі для карих очей настійно рекомендується використовувати рум’яна і губні помади нейтральних кольорів. Виняток можуть зробити жінки зі світло-карими очима: якщо вони виберуть нейтральні тіні, з яскравою помадою макіяж не буде виглядати кричущим. Жінкам з темно-карими очима помади яскравих, насичених кольорів краще використовувати тільки у вечірньому макіяжі.

Щоб зробити карі очі більш виразними, спробуйте використовувати для нижньої повіки світлішу, а для верхньої повіки — більше темну підводку.

Наносіть під кольорову туш для вій шар прозорої туші — це додасть віям додатковий об’єм.