додому Новини

“Це врятувало йому життя”: Цуценя відгриз сплячому господареві палець

282

Жахливий інцидент урятував життя.

Будівник, що вийшов на пенсію, розповів, як він з жахом прокинувся, виявивши, що його улюблене щеня розгризло його великий палець ноги «до кістки»! На щастя, ця подія врятувала життя чоловіка.

64-річний Девід Ліндсей із Кембриджу (Великобританія) прокинувся від крику своєї дружини. Жінка виявила, що великий палець її чоловіка кровоточив, поки чоловік спав. Кістка пальця була зламана семимісячним цуценям-бульдогом Харлі, а ніготь відвалився через довге покусування.

Однак цей жахливий інцидент урятував Девіда!

Коли чоловік прибув до лікарні, виявилося, що він втратив чутливість у ногах через дві закупорені артерії. Незважаючи на свою травму, чоловік не планує позбавлятися неслухняного цуценя, бо той врятував йому життя.

Історія хвороби

Девід має діагноз діабет, тому відразу після укусу його дружина перев’язала його палець і вони вирушили до лікарні. Чоловіку ввели внутрішньовенно антибіотики, щоб зупинити поширення інфекції, спричиненої укусом собаки, після чого лікарі вирішили перевірити чутливість ніг.

Під час комп’ютерної томографії ніг лікарі виявили дві закупорені артерії. Через закупорку вся нога могла бути під загрозою ампутації, якби кровопостачання не було відновлено.

Завдяки своєму цуценяті чоловік проходить обстеження, яке допоможе повернути кровотік у його ноги.

Джерело

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут