додому Гороскоп

Больові точки: комплекси чоловіків за їхнім знаком зодіаку

Навіть найнезворушніші на вигляд чоловіки в глибині душі можуть переживати через зайві кілограми, боятися виступати на публіці або заводити нові знайомства. Як це співвідноситься з їхнім гороскопом?

Фото canva.com/gettyimages/

Овен

Головний комплекс: «Раптом я не найкращий?»

Для Овнів дуже важливо бути найкращим у всьому. Він має бути найсильнішим, найуспішнішим, найрозумнішим. Саме тому представники цього знака ставлять собі амбітні цілі та практично завжди домагаються їх. Але зворотний бік цієї внутрішньої сили — страх не досягти бажаного, страх втратити те, що вже є, і зрештою програти. Головний кошмар Овнів у тому, що найкращим у всьому бути неможливо.

Якщо представник цього знака чогось не вміє чи вміє недостатньо добре, то це і буде його найслабшим місцем.

Овен вважає, що він, і тільки він, здатний перевернути світ і має всі необхідні для цього якості. Він готовий говорити про свою геніальність і навіть слухати лестощі на свою адресу, але ніколи не допустить запитань: «Ти впевнений, що ти найкращий?», «А в тебе точно вийде?», «Тебе точно любить твоя дружина?». Засумніватися в досконалості Овна — вдарити по самому хворому. Овен хоче, мріє і вірить, що він найкращий у всьому, і зайвий раз у цьому сумніватися означає отримати статус ворога. Овен швидко вибухає, але, на щастя, так само швидко відходить, тому сподіватися на прощення в даному випадку можна. Але все ж таки краще не ризикувати.

Тілець

Головний комплекс: «Раптом я бідний і нецікавий?»

Тільцям складно заводити нові знайомства, оскільки у глибині душі вони вважають себе досить цікавими особистостями. У той же час вони шалено бояться самотності. Ще одним слабким місцем усіх Тельців є їхня фінансова стабільність. Не маючи запасу на чорний день або зазнаючи нестачі коштів, представники цього знака можуть впасти в глибоку депресію.

Відповідно до характеристики Тельця, представник цього знака завжди думає про чорний день, тому методично планує своє життя, роботу та зайнятість. Як збити його з пантелику? Заявити несподівано, що даруйте йому, наприклад, тур у гарячу країну! Якщо виліт буде в найближчі три дні або тиждень — скандал забезпечений. Телець не готовий до таких сюрпризів, і краще не випробовувати долю. Але це не означає, що життя з Тельцем нудне і нецікаве. Парадоксально, але факт: він настільки не любить сюрпризи, що вважає за краще робити їх сам. Так що краще довіритися Тельцю, наповнити його будинок теплом і затишком, і він сам знайде спосіб, як вас здивувати. Близнюки. ніхто не поважає?»

Близнюкам дуже важливо почуватися потрібними, корисними, а головне — авторитетними. Їм необхідно, щоб їхня думка була істиною в останній інстанції. Вони не перенесуть, якщо хтось поставить їхні слова під сумнів. Ну а якщо хтось відверто виявить неповагу до Близнюка, то зачепить його до глибини душі.

Близнюк упевнений, що він чудовий оратор, а також найерудованіший із усіх, хто намагається з ним сперечатися. Від оточуючих він хоче одного — визнання та пошани. Вигуки «Десь я це вже чув» або «Досить молоть нісенітницю!», «Давай щось новеньке» повісять на вас ярлик невігласа. Він і тільки знає, про що можна говорити, а про що краще промовчати. Закохалися у чоловіка цього знака? Навчіться його слухати, а в крайніх випадках тактовно натякати, що непогано було б змінити тему.

Раки — один із найзакомплексованіших знаків зодіаку. Вони можуть переживати з приводу. Хтось із представників цього знака знаходить щось у своїй зовнішності, чого соромитиметься до кінця своїх днів, хтось переживатиме через фінансову нестабільність чи недостатню ерудицію. Справа в тому, що Раки дуже залежать від думки оточуючих і болісно сприймають будь-яку критику.

Чоловіки-Раки відрізняються нерішучістю у вчинках. Іноді, взявши волю в кулак, вони роблять перший крок, але, почувши небезпеку, знову ховаються. Звинувачувати їх у цьому не можна — ризикуєте отримати ворога. Рак, як відомо, важко прощає, йому набагато простіше занести вас до чорного списку. Така вдача цього знака, а найкращий вихід для нього — ініціативний партнер, який допоможе спільно досягти великих висот! цар»

Всі ми пам’ятаємо фільм «Іван Васильович змінює професію» і знамениту фразу «Здрастуйте, царю… Дуже приємно, царю». Гороскоп головного героя нам невідомий, але не виключено, що він Лев: саме так поводяться представники цього знаку. Складно пояснити Леву, що він не має рації, та й чи є в цьому необхідність? Лев завжди доводитиме зворотне і рватиме на собі сорочку, якщо хочете. Лев не побажає чути закиди і тим більше ніколи не погодиться з вами! Просто прийміть це як належне або увімкніть жіночу хитрість.

Леви впевнені у собі, вони щиро вважають себе ідеальними. Але іноді у них виникають сумніви в тому, що хтось не розглянув їхню винятковість. Леви дивуються, якщо раптом опиняються на других ролях або програють супернику. Такі обставини, безумовно, зачеплять лев’яке самолюбство. «Больові точки: комплекси чоловіків за їхнім знаком зодіаку»

Діва

Головний комплекс: «У мені все не так»

Діви прагнуть ідеалу, тому чудово знають свої недоліки і відкрито говорять про них. Але це допомагає їм перемогти свої комплекси щодо зовнішніх даних, і манери поведінки. Діви можуть підкорювати себе за зайву сором’язливість, сумніватися у своїй харизмі та переживати через зайві кілограми.

Діва — натура, яка тонко відчуває настрій оточуючих, а їх проблеми відразу приймає на себе. Читаючи захоплюючі книги, Діва, як правило, уособлює себе з головним героєм. А читаючи Велику медичну енциклопедію, виявляє десятки різних захворювань. Звичайно, це здебільшого вигадка, але Діви щиро в це вірять, і сумніви з боку близьких удар для них. Вони готові фантазувати і вигадувати будь-що, але не зазнають смішків на свою адресу. Краще погодитися з Дівою. Підтримавши і вислухавши, можна стати хорошим другом або кимось ще важливішим.

Якщо у вашому житті є людина, яка мріє, щоб усім було добре, — це Терези. У школі вони намагаються помирити супротивників, у житті теж не пройдуть повз ображеного. Терези хочуть миру в усьому світі і самі намагаються цьому відповідати! Обрушити на представника цього знака зодіаку хвилю гніву або почати відкрито хамити в транспорті, інституті або на роботі — значить, опинитися в списку небажаних контактів. Він делікатно промовчить, але більше на ваш бік ніколи не подивиться. З Терезами потрібно бути м’якшим, скромнішим і спокійнішим, тільки так!

Терези бояться змін, і їм дуже складно в нових починаннях. Вони постійно думають, що у них може не вийти. Крім того, представники цього знака часто комплексують з приводу свого недостатньо високого становища в суспільстві та власної неспроможності.

Головний комплекс: «Раптом мене ніхто не полюбить?» Скорпіонів прийнято вважати холодними, беземоційними, безпринципними, але насправді глибоко всередині у представників цього знака можуть сидіти глибокі рани, дитячі образи та комплекси. Головний страх Скорпіона в тому, що хтось докопається до його болючої точки і вжалить прямо в неї.

Скорпіон вважається найсильнішим і магічно привабливим знаком, але хто б міг подумати, що його слабкість — сентиментальність і вразливість. Можливо, саме тому, ховаючись під маскою всемогутньої Залізної Людини, вона намагається не підпускати до себе близько. Боїться, що люди зможуть завдати йому болю або завдати шкоди. Вірний спосіб привернути Скорпіона до себе — створити психологічно комфортні умови для нього, довівши, що ви і є той самий вірний і відданий людина. Однак, порушивши обіцянку, ви відразу опинитеся серед ворогів і навряд чи коли-небудь зможете повернути свій статус.

Стрілець

Головний комплекс: «Раптом я програю?»

Стрільці не вміють програвати і ніколи не визнають своєї поразки. Стрільцям важливо, щоб всі довкола вважали їх переможцями, щасливчиками, у яких все чудово. Якщо в житті у Стрільця виникають якісь труднощі чи невдачі, то він дуже цього соромитиметься і намагатиметься всіма силами приховати це від оточуючих.

Цей знак зодіаку панічно боїться виявитися неправим! Навіть усвідомивши це, він до останнього заперечуватиме факт і намагатиметься виглядати в очах оточуючих білим і пухнастим. Більше того, він, як і Лев, високо цінує себе і вважає, що найвиключніша людина в цьому світі — саме вона. Щоб бути з ним поруч довго і щасливо, потрібно постійно створювати такі умови, в яких коханий чоловік виглядає переможцем. Закохалися в Стрільця — прийміть його з усіма особливостями, і він ніколи не зрадить вас.

Козеріг

Головний комплекс: «Раптом я залишуся зовсім один?»

Козероги — одні з найвірніших знаків зодіаку. Вони поважають та цінують свій вибір як на любовному фронті, так і у колі друзів. Саме тому вони найбільше бояться втратити близьких і залишитися на самоті. У юності Козероги часто комплексують через зовнішність або невміння знайти підхід до дівчат, але, дорослішаючи, стають впевненішими в собі. Сказати йому «Ти сухар», «Черствий» чи щось саркастичне на цю тему — все одно, що звинуватити у страшному гріху. Козеріг вважає себе душевним і найлюдянішим з усіх, і не варто переконувати його в зворотному. Дівчатам, закоханим у Козерога, така поведінка лише на руку. Говоріть йому про його унікальність і безмежну душу, і він завжди буде з вами погоджуватися.

Водолій

Головний комплекс: «Раптом я надто нудно живу?»

Водолії комплексують через те, що їхнє життя недостатньо цікава та різноманітна. Вони всіляко намагаються виділитися на тлі інших і найбільше у світі бояться погрязнути в рутині та сірих буднях. Також Водолії слабшають перед будь-якою відповідальністю, саме тому їх так лякають публічні виступи чи змагання.

Цей знак зодіаку любить себе хвалити перед оточуючими і тим більше не проти почути добре слово від вас. Отримавши на свою адресу щось небажане, в одну мить розлютиться і обрушиться хвилею гніву у відповідь. Краще не ризикуйте. Водолій завжди тягнеться до статусу «Найрозумніший», тому підтримуйте його в цьому переконанні і сміливо звертайтеся за порадою. Він буде дуже щасливий допомогти і, як наслідок, краще придивиться до вашої персони.

Риби

Головний комплекс: «Раптом я ніхто?»

Риби об’єктивно найзакомплексованіший знак зодіаку. Вони найбільше залежать від думки сторонніх людей. Вони бояться бути не такими, як усі, надто дивними, надто негарними, надто дурними. Вони переживають, якщо хтось їх не розуміє, засуджує чи не підтримує. Їм складно спілкуватися з новими людьми, тому коло їхніх близьких дуже вузьке.

Риби, як і всі представники водних знаків, тягнуться до містики та загадок. Вони хочуть знати все, навіть незвідане і неймовірне. Це стосується й особистого життя, лише до магії додаються інтриги та чутки. Риби хочуть все знати, а отже, не заспокояться, доки не почують від своєї коханої всі деталі події. Це варто прийняти, інакше клубок із недомовок та замовчування деталей вже ніколи не розплутати. Краще розповісти Рибам трохи більше, ніж приховати щось важливе.

Євгенія Замошнікова

Увага! Інформація, представлена в статті, має ознайомчий характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування, виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.

Джерело

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут