додому Краса і здоров'я

Ароматерапія для зняття болю у м’язах

137

М’язи можуть хворіти після напруженого дня тренувань або роботи, особливо якщо ви не тренуєтеся регулярно, а потім справді це робите. Дії, які ви повторюєте щодня, також можуть напружити м’язи та викликати їх судоми чи спазми. Формула масла, наведена нижче, відмінно підходить для лікування болів у попереку або плечах, напружених м’язів від роботи за комп’ютером або наслідків фізичних вправ.

Принцип лікування

Ароматерапія для зняття болю в м'язах

Навіть менструальні спазми, які насправді трохи більші, ніж спазми маткового м’яза, добре реагують на цей засіб. До речі, цей же рецепт можна використовувати як першу медичну допомогу поряд з льодом при розтягненнях і забоях. Чим швидше це буде застосовано, тим краще. Засіб зменшує набряк і біль і сприяє більш швидкому загоєнню.

Ефективність лікування полягає в тому, що ви повинні використовувати мазь, що містить нагрівальні олії, щоб збільшити кровообіг та тепло в області перед тренуванням, а не чекати до кінця. Таким чином, лінімент діє як міні-розминка м’язів. Ви все одно захочете виконати розминочні вправи, але ця комбінація дасть вам додаткове тепло, допомагаючи запобігти м’язовим спазмам.

Ефективні масла

Ефірні олії при м’язових болях і менструальних спазмах:

 1. береза;
 2. ромашка;
 3. імбір;
 4. жасмин;
 5. лаванда;
 6. майоран;
 7. меліса;
 8. розмарин.

Засіб для зняття судом

Ароматерапія для зняття болю в м'язах

Інгредієнти:

 • 12 крапель лавандової олії;
 • 6 крапель олії майорану;
 • 4 краплі олії ромашки;
 • 4 краплі імбирної олії;
 • 60 мл рослинної олії або олії звіробою.

Застосування:

Змішайте інгредієнти. Наносите протягом дня так часто, як це необхідно, на судом. Цей засіб також відмінно підходить для лікування болю в попереку, який іноді супроводжують менструальні спазми. Воно добре працює, коли приготоване з простої рослинної олії, але якщо ви можете, використовуйте замість нього масло звіробою, тому що воно чудово допомагає при болях у м’язах.

Увага! Інформація, представлена в статті, має ознайомчий характер. Матеріали статті не закликають до самостійного лікування. Тільки кваліфікований лікар може поставити діагноз і дати рекомендації з лікування, виходячи з індивідуальних особливостей конкретного пацієнта.

Джерело

Додати коментар