додому Краса і здоров'я

Основні етапи догляду за шкірою обличчя

Правильний і послідовний догляд за шкірою обличчя — основа свіжості та молодості шкіри. Який догляд можна назвати грамотним? Скільки етапів має правильний догляд, які засоби при цьому використовувати і за якими критеріями вибирати?

Основные этапы ухода за кожей лица

Послідовність догляду за шкірою обличчя:

1 етап. Очищення шкіри

Слід проводити в ранковий час і перед сном. Засоби для догляду (гелі, пінки для вмивання, очищуюче молочко або міцелярна вода) необхідно підбирати за типом шкіри.

Очищаючі гелі підійдуть для жирної і комбінованої шкіри, вони володіють яскраво вираженими підсушуючими і протизапальними властивостями. Пінки для вмивання в залежності від свого складу підходять практично будь-якого типу шкіри. Молочко більше підійде власницям сухої шкіри обличчя. Міцелярну воду необхідно змити звичайною водою, оскільки в її складі містяться очищаючі Пави — поверхнево-активні речовини. Їх не можна залишати на шкірі обличчя.

2 етап. Тонізація шкіри

Тонізуючі засоби потрібні для підтримки нормального кислотно-лужного балансу шкіри. Процедура проводиться два рази в день після етапу очищення. Крім того, тонізуючі засоби крім антибактеріальної функції, мають також лікувальну: зволожують і заспокоюють запалену шкіру, знижують рівень її жирності.

3 етап. Концентрати для обличчя

Сироватка — вид косметики, що являє собою концентровані надактивні препарати одного напрямку: зволожуючого, освітлювального, антиоксидантної і омолоджуючої дії. Сироватки бажано використовувати один раз протягом дня, деякі засоби — від двох до трьох разів на тиждень. Різні по своїй функції сироватки можуть використовуватися в ранковий і вечірній час. Наприклад, антиоксидантна сироватка наноситься на шкіру обличчя в першій половині дня, освітлювальна – ввечері.

4 етап. Нанесення крему для обличчя

Крем на шкіру обличчя необхідно наносити вранці і ввечері. Винятком є тільки дуже жирна шкіра. У цьому випадку догляд можна завершити сироваткою для жирного або комбінованого типу шкіри, однак це правило стосується тільки вечірнього нанесення крему. Вранці в сонячний час необхідно наносити сонцезахисний крем за типом шкіри.

Креми відрізняються за консистенції. Перша категорія — дуже легкі за структурою(крем-гель, крем-сироватка), їх зазвичай використовують для жирної шкіри. Друга категорія — зволожуючі креми. Слідом йдуть більш щільні по структурі креми, так звані поживні. Вони призначені для нормальної і сухої шкіри, проте також можуть поєднувати в собі не тільки поживні функції, але і зволожуючі.

5 етап. Додаткові уходові засоби

До них відносяться пілінги для домашнього використання (кислотні або ферментні), гоммажі, очищаючі маски. Наносьте активні маски на шкіру обличчя (зволожуючі, живильні, антиоксидантні, заспокійливі) один-два рази на тиждень в залежності від вашого типу шкіри.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут